Šo muzikāli izklaidējošo stāstu uz skatuves iedzīvinājuši režisori Vija Blūzma un Edgars Kaufelds, kuri turpinājuši Tīnas Hercbergas darbu leļļu teātra valodas daudzveidošanā un attīstīšanā. Dramaturģe Ance Muižniece, izzinot Latvijas Leļļu teātra vēsturi un Hercbergas radošo mantojumu, ir radījusi stāstu, kas ne tikai atklās teātra vēsturi, bet arī iedziļināsies leļļu pasaules būtībā un šī teātra aktieru darba specifikā.
"Kāds bija "Interleļļa–67" panākumu noslēpums, un kas bija izrādes režisore Tīna Hercberga, kura leļļu teātra aprindās ir zināma kā nepārspēta leģenda, bet ārpus šī teātra komūnas viņas vārds izskan daudz klusāk un retāk nekā, piemēram, Smiļģa, Jaunušana vai Krodera? Jubilejas sezonā nodarbosimies ar pašanalīzi un meklēsim atbildes uz eksistenciāliem leļļu pasaules jautājumiem, kā alķīmiķi cenšoties atklāt leģendārās izrādes noslēpumu," teikts izrādes pieteikumā.
Viens no izrādes režisoriem Edgars Kaufelds stāsta: "Izrāde ir par aktieri leļļu teātrī, par aktiera darbu leļļu teātrī, par Tīnu Hercbergu un viņas milzīgo ieguldījumu. Mēs šo ieguldīto darbu pētām, vērtējam, skatāmies un redzam, cik lielu pēctecību viņa ir atstājusi."
"Interleļļa–67" muzikālo šarmu neaizmirstamu padarīja maestro Raimonds Pauls, šodien par iestudējuma "Leģendārā izrāde" muzikālo noformējumu rūpējas Juris Vaivods, kurš jau zināmajām melodijām piešķirs jaunu skanējumu.
Izrādes lelles, kostīmus un scenogrāfiju veidojusi māksliniece Pamela Butāne, leļļu radīšanai izmantojot Pāvila Šenhofa atstāto mantojumu. Izrādes gaismu māksliniece ir Luīze Annija Rumpe. Lomās iejutīsies divu paaudžu aktieri, dodot vietu asprātīgai diskusijai par to, ar kādu redzējumu un cerībām teātrī ienāk jaunie leļļinieki pretstatā pieredzei, ko nesuši ilgstoši darba gadi profesijā. Iestudējumā piedalās gan LLT pieredzējušākās aktrises Santa Didžus, Lilija Sūna un Dace Vītola, gan aktieri, kuri tikai pēdējās sezonās pievienojušies teātra štatam – Anna Klišāne, Agris Krapivņickis un Matīss Millers.