VIDEO: Ilona Balode-Ūdre «Dod pieci!» ēterā uzstājas ar diviem pirmatskaņojumiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Labdarības maratona „Dod pieci!” stikla studijā Doma laukumā ceturtdienas, 20. decembra, vakarā ar diviem pirmatskaņojumiem uzstājās Ilona Balode-Ūdre kopā ar grupu – Gati Gaugeru un Ģirtu Celmiņu.

Ilona Balode-Ūdre atklāja, ka šobrīd raksta savu otro grāmatu „Ielu muzikantu piezīmes”, kurā aprakstīti notikumi kopš 2009. gada kopā ar dzīvesbiedru Rolandu Balodi-Ūdri jeb Ūdrīti. Kā zināms, iepriekš izdevniecībā "Zvaigzne ABC" iznāca Ilonas Balodes grāmata "Rīga - Pekina".

„Dod pieci!” studijā Ilona Balode-Ūdre izpildīja dziesmu „Spogulis” un „Mākoņi un saldējums”, tikmēr grupas taustiņinstrumentālists Gatis Gaugers ziedoja "Dod pieci!" labdarības akcijai savu bērnu iekrāto naudu.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.
 

 

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Noskaties labdarības maratona «Dod pieci!» himnas video!

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti