VIDEO: Grupa «Astro`n`out» izdod dziesmu «Es padodos»

Grupa “Astro’n’out” nāk klajā ar jaunu dziesmu “Es padodos”, kas īpaši radīta, atbalstot labdarības projektu “Eņģeļi pār Latviju”. Tāpat grupa izsludina savu lielāko brīvdabas koncertu nākamā gada vasaras izskaņā Mežaparka Zaļajā teātrī, informēja grupas pārstāvji.

Tāpat kā daudzi citi pašmāju mūziķi, arī “Astro'n'out” veltījuši savu dziesmu akcijai “Eņģeļi pār Latviju”. Dziesma “Es padodos” iekļauta “Eņģeļi pār Latviju” digitālajā albumā “Brīnumu radot”, ko var iegādāties projekta mājaslapā, vienlaikus ziedojot līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam.

Kā skaidroja mūziķi, “Es padodos” stāsta par to, cik svarīgi ir pārbaudījumu brīžos atlaist vēlmi visu kontrolēt un nenest dzīves uzkrauto smagumu uz saviem pleciem vien, paļauties, ka ejamais ceļš nes noslēpumu, kurš, iespējams, atklāsies tikai pēc laika.

“Mēs ticam, ka mūsu mūzika atradīs savu klausītāju jebkuros “laikapstākļos” un tieši mūzika un kultūra kopumā var būt būtisks atbalsts šajā satraucošajā laikā.

Lai arī dziesma “Es padodos” nav radīta, domājot par ārkārtējo situāciju, tomēr mēs ceram, ka daudzi, kas šobrīd iet cauri neziņas vilnim, spēs uztvert tajā pausto vēstījumu, sajūtot līdzīgu dvēseles stīgu,” sacīja grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Dziesmas ieraksts veikts “Sound Division” studijā, tā skaņu inženieris ir Ivars Ozols, miksējis un masterējis Gatis Zaķis, stīgu aranžiju radījis ilggadējais grupas bundzinieks Mārtiņš Miļevskis. Ierakstā piedalījies stīgu trio: Otto Trapāns, Paula Kronentāle, Undīne Balode.

Dziesmas video veidojis Jānis Dunkurs no “Colortime”. Dziesma tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

“Astro'n'out” brīvdabas koncerts ieplānots 21. augustā Rīgā Mežaparka Zaļajā teātrī. “Šis ir neparasts laiks, lai izziņotu koncertu, tomēr mēs gaidām vasaru pārliecības pilni, ka izdosies brīnišķīga atkalsatikšanās ar saviem klausītājiem. Esam sailgojušies pēc dejām klātienē, un Mežaparka Zaļais teātris ir vieta, kur noteikti izdosies radīt festivāla sajūtu!” uzsvēra Māra Upmane-Holšteine.

Koncertā izskanēs gan dziesmas no “Zelta mikrofonā” godalgotā 2019. gada labākā popmūzikas albuma “Multivitamīnu multipaka”, gan grupas mīļākās dziesmas no iepriekšējiem albumiem. Tāpat arī gaidāma satikšanās uz skatuves ar vairākiem grupai mūzikā tuviem draugiem.   

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti