VIDEO: Bez maksas skatāms Andreja Osokina Lieldienu solokoncerta ieraksts

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” publicējusi Andreja Osokina solokoncerta ierakstu, ko izcilais latviešu pianists tiešraidē no skatītāju tukšās Lielās zāles atskaņoja šogad Lieldienu Klusajā sestdienā, medijus informē koncertzāles pārstāvji.

Solokoncertā Osokins uzstājās ar īpašu, Lieldienu laikam sagatavotu programmu. Koncerts tika atklāts ar vienu no visu laiku izcilākajiem vācu komponistiem – Johanu Sebastiānu Bahu un viņa slavenajiem skaņdarbiem Largo no Klavesīnkoncerta faminorā un Korāļprelūdiju "Es saucu Tevi, Kungs Jēzu Kristu".

Turpinājumā – pavasara vēstnesis, ievērojamais franču komponists Klods Debisī ar trīs skaņdarbiem no cikla “Estampi” un poētisko Mēnessgaimu no Bergamas svītas.

Koncerta noslēgumā – dižā vācu klasiķa, šī gada jubilāra Ludviga van Bēthovena viens no lielākajiem meistardarbiem – "Apasionāta" – 23. klaviersonāte faminorā, op. 57. Piedevās dzirdami vēl divi skaņdarbi – pirmajā apvienojās motīvi no Debisī, Ravela un Gēršvina darbiem, bet otra bija transkripcija Rahmaņinova solodziesmai “Ceriņi”.

Savukārt pirms koncerta klausāma neliela koncertzāles valdes priekšsēdētāja Timura Tomsona saruna ar Andreju Osokinu.

Pilnu koncerta ierakstu iespējams vērot “Lielā dzintara” Youtube kanālā, kā arī koncertzāles mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti