VIDEO: Arstarulsmirus jauna dziesma ”Pa milimetram”

16. aprīlī klajā nākusi mūzikas producenta un izpildītāja Arstarulsmirus dziesma ”Pa milimetram”, kas ir pirmais oficiālais singls no šī gada pavasarī gaidāmā albuma “Pie zemes”, informēja mūziķa pārstāvji.

“Dziesmas vēstījums atspoguļo tiekšanos atrisināt iekšējo konfliktu brīžos, kad, uzstādot lielus un tālus mērķus, rodas nepacietība un pretestība attiecībā pret pakāpenisku virzību uz tiem.

Skaņdarba tematika esošajā periodā var būt īpaši aktuāla, kad daudzi no mums ir spiesti strādāt no mājām, kur nereti zūd robežas starp darbu un citām dzīves jomām. Tādējādi saguruma pārņemti piedzīvojam izmaiņas uztverē, kad mūsu pakāpeniskā, tā teikt, “pa milimetram”, virzība  uz saviem mērķiem kļūst nemanāma, jo esam sākuši padarīto mērīt tikai nu vienīgi “metros”,” skaidrojis Arstarulsmirus.

Albums “Pie zemes” būs otrais no gaidāmo četru “Vēlējuma dziesmu” albumu cikla, kurā katrs no albumiem metaforiski atspoguļos kādu no četrām stihijām – ūdens, zeme, uguns, gaiss. Mūziķa pārstāvji norādīja, ka otrais cikla albums veltīts zemes tematikai, dziesmu tekstos iekļaujot to simbolizējošas izpausmes un asociācijas – daba, kā dzīvības pamats, pašizziņas centieni, attiecības ar sevi un apkārtējiem, pakāpeniska un vienmēr esoša transformācija.

Darbu pie jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis dēvē par “Vēlējuma dziesmām”, Arstarulsmirus uzsācis pirms ilgāka laika. Vēlējuma dziesmu mērķis esot ”vairot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī atspoguļot sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu nostāju savstarpējās attiecībās”.

Šajā pavasarī tika plānoti koncertsērijas “Skatu punkti” koncerti, tomēr esošo ierobežojumu dēļ, plānotie koncerti tika pārcelti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti