Valmierā notiks «Latvian Voices a cappella» festivāls

Vokālā grupa “Latvian Voices” 1. augustā aicina uz a cappella mūzikas svētkiem Valmierā, informēja organizatori.

Šogad festivāls norisināsies vienu dienu, un klausītājiem būs iespējams apmeklēt “Latvian Voices” un koncerta īpašā viesa Jāņa Strazdiņa a cappella mūzikas koncertu. Savukārt pašmāju vokālajām grupām un a cappella mūzikas interesentiem visas dienas garumā notiks izglītojošas, praktiskas meistarklases, kuras tiešraidē varēs vērot festivāla “Facebook” lapā.

Pasākuma rīkotāji informē, ka saistībā ar Covid-19 izplatību festivāla programma šogad būs saīsināta, un plānotā ārzemju viesu - “The Swingles” (Lielbritānija), “Quintense” un Daniela Barka (Daniel Barke, Vācija) - uzstāšanās pārcelta uz nākamā gada festivālu.

Vokālā grupa “Latvian Voices” ansambļu meistarklases rīko jau ceturto gadu. Šogad tās pirmo reizi tiks translētas interneta tiešraidē ar mērķi a cappella svētkus sarūpēt ne tikai meistarklašu dalībniekiem klātienē, bet arī Latvijas un ārzemju klausītājiem tiešsaistē.

Koncerts notiks 1. augustā pulksten 21.00 pie Dzirnavu ezeriņa (G. Apiņa ielas māju kvartāls), ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu.

Organizatori aicina līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. 

Pasākuma ilgums: viena stunda. Ieeja bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti