«Urban Trio» stāstīs lielpilsētas stāstu «Lielajā dzintarā»

Sestdien, 15. oktobrī, plkst. 19 koncertzāles „Lielais dzintars” kamerzālē ar savu koncertprogrammu „Lielpilsētas stāsts” uzstāsies  laikmetīgās mūzikas projekts „Urban Trio”.

„Urban Trio” apvienojušies mūziķi Edgars Raginskis (klavieres), Arvīds Kazlausks (saksofons) un DJ Krii (elektronika). Koncertprogrammā „Lielpilsētas stāsts” būs dzirdami Jaceka Grudzeņa, Hansa Otes, Karenas Tanakas, Jakoba ter Veldheisa un pašu radīti skaņdarbi.  Par skaņdarbu „Night Bird”, kurš tiks izpildīts arī sestdienas koncertā, japāņu komponiste Karena Tanaka saka: “Tā ir mīlasdziesma, pārpilna maigiem mīlas čukstiem.”

"Trīs dažādu mūzikas pasauļu pārstāvji apvienojušies, lai pastāstītu jums stāstu. "Lielpilsētas stāsts" ir mūsu, laikmetīgās pasaules cilvēku, muzikāls ceļojums. Izmantojot gan pašu radītus, gan citu mūsdienu autoru sacerētus darbus, ielūkosimies modernā cilvēka personībā un tās īpatnībās/dīvainībās," par gaidāmo koncertu stāsta Edgars Raginskis.

Katrs no mūzikas projektā iesaistītajiem ir ar savu īpašo stāstu un pieredzi - Edgars Raginskis paralēli dažādiem muzikāliem projektiem ir Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītājs. Raginskis ir arī aktīvi koncertējošs pianists koncertmeistars un koncertu vadītājs. Veidojis mūziku "Dirty Deal Teatro" izrādei "Mārupīte" un Leļļu teātra izrādei "Sarkangalvīte".

DJ Krii (īstajā vārdā Kristaps Krievs) šobrīd strādā kā audioproducents reklāmas aģentūrā "!MOOZ". Savā radošajā darbībā kopīgi veidojis projektus ar Ozolu, Gustavo, R-Visu, Gacho, Arni Medni, Ievu Akurateri, Kasparu Bindemani, Regnāru Vaivaru u. c. Strādājis ar teātri "Umka.lv", režisori Ilzi Olingeri Jaunajā Rīgas teātrī un Regnāru Vaivaru Nacionālā teātra izrādē "Galka Matalka".

Savukārt Arvīds Kazlausks šobrīd ir saksofonspēles pedagogs Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, līdz šim aktīvi sadarbojies ar "Sinfonietta Rīga" stīgu kvartetu, kā solists uzstājies ar orķestri "Rīga", Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, "Sinfonia concertante", Valsts kamerorķestri "Sinfonietta Rīga" un Lietuvas Valsts simfonisko orķestri.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti