Tiešraidē Adventa koncertā jauniešiem uzstāsies Asnate Rancāne un Staņislavs Judins

29. novembrī pulksten 19.00 no Mazās ģildes notiks tiešraides Adventa koncerts jauniešiem “Op. 2”. Koncertā uzstāsies dziedātāja Asnate Rancāne un kontrabasists Staņislavs Judins, informēja organizatori.

Koncerta tiešraide būs skatāma Mazās ģildes mājaslapā un “Facebook”.

Pirmajā Adventē Mazā ģilde turpina vairākus gadus īstenoto tradīciju, piedāvājot mierpilnu koncertu jauniešu auditorijai, šoreiz tiešraidē. Mākslinieku duets Staņislavs Judins un Asnate Rancāne pārstāv un koncertā izpildīs etno minimālistisko mūziku – dziesmas ar autentiskām tautasdziesmu līnijām un etniskiem motīviem – novatoriski, neparasti un tembrāli bagāti.

Staņislavs Judins visvairāk zināms kā džeza un improvizācijas mūzikas kontrabasists, kurš gan piedalījies visdažādāko žanru un piederības mūzikas projektos. Adventa koncertā tiks atskaņotas arī viņa oriģinālmūzikas kompozīcijas.

Savukārt Asnate Rancāne pazīstama kā etniskās mūzikas pētniece, multiinstrumentāliste un tautas mūzikas grupas “Tautumeitas” vadītāja.

Abi mākslinieki muzicē kopā jau vairākus gadus. Kopīgu eksperimentu laikā, izmantojot abi mūziķi ir atraduši savu skanējumu un stilu, kā rezultātā tapis albums “Op. 2”.

Koncertu “Op. 2” organizē RKTMC “Mazā ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti