Sveicot Daugavpils pilsētu svētkos, tiešraidē koncertēs Ilona Bagele un Samsons Izjumovs

Piektdien, 5. jūnijā, pulksten 18.05, atzīmējot Daugavpils pilsētas 745. gadadienu, Latvijas Radio 4 un Daugavpils pilsētas domes “Facebook” kontos, kā arī sabiedrisko mediju portālā rus.lsm.lv, ikviens aicināts tiešraidē baudīt koncertprogrammu "Ilona Bagele. Samsons Izjumovs. Krievu romances", kurā mākslinieki sveiks dzimto pilsētu.

Latvijas Radio 4 ēterā koncerts skanēs nedēļas izskaņā – svētdien, 7. jūnijā, pulksten 20.05.

“Pagājušajā gadā Daugavpils dzimšanas dienu svinējām, raidot īpašu programmu no krāšņajiem pilsētas svētkiem – tās ir siltas un gaišas atmiņas. Bijām plānojuši doties ciemos arī šovasar, bet “jaunais normālais” ir ieviesis savas korekcijas.

Tomēr mēs labprāt turpinām aizsākto un ar lielu prieku svinēsim Daugavpils dzimšanas dienu kopā ar klausītajiem un visiem pilsētas iedzīvotājiem.

Šoreiz attālināti – ar programmu no Rīgas, bet tikpat sirsnīgi!” saka Latvijas Radio 4 vadītāja Ilona Madesova.

Koncertā piedalīsies daugavpilieši, Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) operdziedātāji Ilona Bagele un Samsons Izjumovs, sveicot savu dzimto pilsētu ar populārām un klausītāju iemīļotām 19. un 20. gadsimta krievu komponistu romancēm un dziesmām. Programmā skanēs "Miglains rīts", "Jau noziedējušas krizantēmas", leģendārā kompozīcija "Es tevi nekad neaizmirsīšu" no rokoperas “Junona un Avoss”, kā arī daudzas citas dziesmas komponistu Kārļa Lāča un Andreja Puškareva aranžijās. Svētku koncertu vadīs Latvijas Radio 4 ētera personība Ilona Jahimoviča.

Koncertprogrammu veido LNOB solisti Ilona Bagele un Samsons Izjumovs kopā ar LNOB mūziķu apvienību Ilzes Ozoliņas vadībā, kurā spēlē Ilze Ozoliņa (klavieres), Svetlana Okuņa (vijole), Inga Ozola (čells), Inita Āboliņa (akordeons), Mareks Auziņš (kontrabass) un Vladimirs Kudrins (ģitāra).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti