Strazds, Zadovska un Muktupāvels izdod divas Ziemassvētku dziesmas

Gaidot Ziemassvētkus, komponists Jānis Strazds sadarbībā ar dziedātājiem Kristīni Zadovsku un Zigfrīdu Muktupāvelu klausītājiem piedāvā divas Ziemassvētku gaidīšanas laika dziesmas.

Dziesma “Tik lēni snieg” ar Guntara Rača vārdiem tapusi jau pirms apmēram pieciem gadiem, dziedāta koncertos, bet līdz šim nav tikusi ierakstīta – un tagad, gatavojoties kopīgai Ziemassvētku koncertprogrammai, tapis dziesmas studijas ieraksts, kur to dzied duets – Kristīne Zadovska un Zigfrīds Muktupāvels.

Otra Ziemassvētku dziesma “Vai tu dzirdi, vai tu mani” tapusi šogad, izmantojot dzejnieces Zinaīdas Lazdas skaisto svētku dzejoli, un nu skan Zigfrīda Muktupāvela izpildījumā.

Dziesmu ierakstā kopā ar dziedātājiem piedalījušies mūziķi Māris Kupčs (ģitāras), Aivars Meijers (basģitāra), Andris Ērglis (sitaminstrumenti), Raimonds Macats (mutes harmonikas), Katrīna Kabiņecka (piebalsis) un komponists Jānis Strazds (taustiņinstrumenti). Dziesmas ierakstītas “Jump Studio”, skaņu režisors – Edgars Skrāģis. Vizuālā materiāla autors – Kārlis Volkovskis.

Mūziķi ar šīm dziesmām vēlas radīt klausītājos gaišu svētku sajūtu un ikvienam novēl sagaidīt patiesi baltus un sniegotus Ziemassvētkus!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti