Skolēni tiek aicināti ēnot Latvijā pazīstamus mūziķus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA) šī gada Ēnu dienā, kas norisināsies 10.februārī, nolēmusi skolēniem sniegt iespēju ēnot LaIPA darbiniekus un organizācijas biedrus - sabiedrībā zināmus mūziķus un mūzikas grupas.

Jaunieši aicināti pieteikties ēnot grupas "Dzelzs vilks" bundzinieku un grupas "Ryga" vokālistu Mārci Judzi, dziedātāju Aminatu, grupas "Very Cool People" ģitāristu Elviju Grafcovu, mūziķi Goran Gora, hip hop mākslinieku Ozolu, smagā metāla grupu "Skyforger" un grupas "Astro’n’out" solisti Māru Upmani-Holšteini. Savas ēnas gaidīs arī LaIPA izpilddirektore Liena Grīna un tiešsaistes mūzikas žurnāla "Parmuziku.lv" galvenā redaktore Aiga Leitholde.

"Iesaistoties Ēnu dienās, mums jauniešiem svarīgi parādīt, ka darbs mūzikas industrijā ir vienlaikus sarežģīts, bet arī ļoti aizraujošs. Iesaistot skolēnus darba aizkulisēs, mūziķi jauniešiem varēs sniegt vērtīgus padomus karjeras uzsākšanai šajā jomā, ļaus uzzināt, kāda izskatās mūziķu ikdiena, kā arī vērot radošo procesu. Savukārt iespēja jauniešiem vienu dienu iejusties LaIPA darbinieku ikdienā palīdzēs izprast kolektīvā pārvaldījuma organizāciju darbu un blakustiesību administrēšanas procesu, pateicoties kuram mūziķi ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē var saņemt tiem pienākošos atlīdzību par savu darbu, lai savus spēkus varētu veltīt jaunu skaņdarbu radīšanai," norāda LaIPA izpilddirektore Liena Grīna.

Reģistrēties piedāvātajām vakancēm skolēni un studenti var līdz šā gada 8.februārim mājaslapā "Parmuziku.lv". Vakancēm tiks apstiprināti interesantākie un pamatotākie pieteikumi. Vienlaikus LaIPA mudina neaizmirst par Ēnu dienas galveno mērķi un reģistrēties vakancēm tikai tad, ja ir patiesa vēlme nākotnē savu karjeru veidot tieši šajā nozarē

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti