«Singapūras Satīns» rīko labdarības maratonam «Dod pieci!» veltītu festivālu

Sestdien, 22. decembrī, plkst. 19.00 koncertzālē "Palladium" grupa "Singapūras Satīns" rīko labdarības festivālu „Še desmit!”, kura ienākumi tiks ziedoti labdarības maratona "Dod pieci!" mērķa atbalstam. Festivāla uzstāsies Čipsis un Dullais, "Sudden Lights", "Singapūras Satīns", "Pirmais kurss", kā arī reperis Edavārdi un DJ Niks Evalds.

Jau pērn "Singapūras Satīns" pārsteidza labdarības maratona rīkotājus ar 555 eiro lielu ziedojumu, kuru sarūpēja kopā ar saviem faniem. Šogad grupa ir spērusi soli uz priekšu un uz labdarības maratona „Dod pieci!” atbild ar „Še desmit!”, rīkojot īpašu atbalsta festivālu.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

„Ideja par šo pasākumu radās grupas "Singapūras Satīns" sapulcē, jo jau sākotnēji esam uzstādījuši sev mērķi vismaz reizi gadā nodoties labdarībai un aicināt iesaistīties arī citus. Tā kā pērn mūsu fani bija ļoti atsaucīgi un kopīgiem spēkiem savācām 555 eiro, šogad vēlējāmies izdarīt ko lielāku. Mums tas šķiet svarīgi, jo no šī pasākuma ieguvēji būs pilnīgi visi - gan cilvēki, pie kuriem nonāks šī nauda, gan mākslinieki, kuriem būs iespēja uzstāties uz "Palladium" skatuves, gan arī pasākuma apmeklētāji, kuriem par ļoti draudzīgu cenu būs iespēja redzēt vairākas grupas vienlaikus,” stāsta grupas "Singapūras Satīns" dalībnieks un festivāla organizators Edgars Bāliņš.

Bāliņš uzsver: „Lieli malači ir visi tie mākslinieki, kuri nedomājot un nevilcinoties piekrita uzstāties šajā pasākumā. Tāpat paldies ''Palladium'' un citiem atbalstītājiem, kas bijuši ļoti, ļoti pretimnākoši - mēs ticam, ka tā mums visiem būs lieliska pieredze un ļoti laba ballīte, kurā apvienosim patīkamo ar vēl patīkamāko - uzstāsimies un palīdzēsim citiem.”

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runās par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicinās ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti