Kultūras ziņas

«Doriana Greja portrets» Dailes teātrī

Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

Sergeja Jēgera dzimšanas dienas koncerts

Sergejs Jēgers: Man patīk ar vērienu svinēt dzimšanas dienu

3. februāra vakarā mūzikas namā “Daile” skanēs Sergeja Jēgera dzimšanas dienas koncerts, kurā dziedātāja sabiedrotais būs arī instrumentālais ansamblis. "Man patīk ar vērienu svinēt dzimšanas dienu. Dzīve ir jāsvin, un šis ir mans laiks," saka Jēgers pirms jubilejas koncerta.

Skanot Hendeļa mūzikai kopā ar instrumentālo ansambli (vijolnieci Agnesi Kanniņu-Liepiņu, kontrabasistu Jāni Stafecki, ģitāristu Vladimiru Kudrinu), Sergejs Jēgers gatavojas dzimšanas dienas koncertam. Vai ar koncertu svinēt dzimšanas dienu māksliniekam ir tradīcija?

"Man patīk ar vērienu svinēt dzimšanas dienu. Dzīve ir jāsvin, un šis ir mans laiks, kad balss skan un jāiepriecina arī klausītāji," saka jubilārs Sergejs Jēgers, stāstot, ka cenšas sevi norūdīt. "Es tagad arī viegli ģērbjos, dzeru ledus ūdeni un sevi norūdu. Galvenais ir apgūt repertuāru un mācīties valodas."

Koncerta pirmajā daļā skanēs itāļu mūzika, Vivaldi, Kačīni, Belīni, bet otrajā daļā latvieši - Maskats, Dubra, Ešenvalds.

"Var dziedāt visu, tikai tas jāizdara labi, un es tā cenšos," uzsver dziedātājs.

"Kopā ar Sergeju muzicēt ir forši. Protams, viņa balsij piemērotas baroka ārijas, Hendelis, Vivaldi. Vivaldi - traks, efektīgs gabals, mēs arī improvizējam, un Sergejam tas piestāv," stāsta vijolniece Agnese Kanniņa-Liepiņa.

"Hendelis ir uzrakstījis simtiem āriju, visā mūžā tās neizdziedāt. Hendelis ir mans komponists," norāda Jēgers.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti