Septembrī Liepājā ar jaunu koncertprogrammu uzstāsies «Melo-M» un Dināra Rudāne

12. septembrī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” izskanēs čellu trio “Melo-M” jaunāko koncertprogrammu “Pieci elementi”, kas tapusi sadarbībā ar dziedātāju Dināru Rudāni, medijus informē koncerta rīkotāji.

Koncertprogramma “Pieci elementi” būs dzirdami dažādu žanru un noskaņu skaņdarbi. Koncerta rīkotaji atzīmē – koncertprogrammas nosaukums nav nejaušība. Tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – akadēmiskā mūzika, roks un popmūzika, latviešu autoru dziesmas, arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.

“Beidzot esam īstenojuši programmu, par ko idejas mums gaisā virmoja jau pirms vairākiem gadiem, kad ar Dināru tikāmies dažādos muzikālos projektos.

Jau toreiz sapratām, ka varētu kopīgi radīt jaudīgu “crossover” koncertprogrammu, kur balss, čelli un perkusijas ceļo vismaz piecos mūzikas žanros – sākot ar Mocartu un beidzot ar mūsdienu popa un roka mūziku,” stāsta “Melo-M” līderis Kārlis Auzāns.

Koncertā uz skatuves kāps pieci mūziķi – kopā ar “Melo-M” čellistiem Kārli Auzānu, Miķeli Dobičinu un Jāni Paulu  arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte un īpašā viešņa dziedātāja Dināra Rudāne.

Koncertprogrammas nosaukums ir saistīts arī ar muzikālu pārsteigumu – Dināras Rudānes un “Melo-M” sadarbībā ir iestudēts skaņdarbs “Dīvas deja”, kas plašāk pazīstams no Lika Besona filmas “Piektais elements” un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību.

Klausītāji programmā dzirdēs arī grupas “Queen” dziesmu “Who Wants To Live Forever”, roka himnu “Smoke On The Water”, Enijas Lenoksas savulaik dziedāto “Sweet Dreams”, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes āriju no operas “Burvju flauta” un vēl daudzus citus skaņdarbus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti