Rīta Panorāma

«Gaismēnu spēles»- Alfrēda Kalniņa solodziesmas un Viljama Šekspīra soneti

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Samanta Tīna un Ame Roma «Precē mani, čigānzēn!»

Samanta Tīna un «Ame Roma» iepazīstina ar koncertstāstu «Precē mani, čigānzēn!»

Samanta Tīna un kolorītais čigānu ansamblis “Ame Roma” 17. augustā plkst.19.00 Dižmāras tirgū Talsos, Talsu Tautas nama Radošajā sētā uzstāsies ar dziesmotu stāstu par čigānu puiša un latviešu meitenes mīlestību "Precē mani, čigānzēn!".

Koncertā skanēs Raimonda Paula dziesmas un tradicionālās čigānu romances, bet jautrībai būs karstasinīgas dejas un krāsaini kostīmi.

Kā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta pati Samanta Tīna, Dižmāras tirgus laikā koncertprogrammas veidotāji iepazīstinās publiku ar daļu no visa stāsta.

"Tas nebūs pilns stāsts. Tas būs mazs ieskats gaidāmajā," uzsver Samanta Tīna.

Tā kā Dižmāras gadatirgus šogad veltīts garšaugiem un to daudzveidībai, kā smej Samanta Tīna, ir labi salicies – "mēs esam laba garšviela – no salda kanēļa līdz karstasinīgiem čili", taču tas noticis neapzināti.

Romu folkloras ansamblis “Ame Roma” pastāv vairāk nekā 50 gadus un joprojām nav zaudējis savu neatkārtojamo kolorītu un īstenu tabora čigānu garu. Ansambļa pamatsastāvā ir pieci mākslinieki.

Jau šī gada nogalē līdz pat martam šī koncertprogramma izskanēs visā Latvijā, bet tieši Talsos būs dzirdams pirmais ieskaņas koncerts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti