«Reeperbahn Campus» festivālā Latviju pārstāv Elizabete Balčus un Chris Noah

Ik gadu viena no lielākajiem Eiropas mūzikas industrijas konferencēm/festivāliem “Reeperbahn Campus Festival” veic atlasi starp spēcīgākajiem un spilgtākajiem jaunajiem mūziķiem, kuriem dot iespēju uzstāties septembra nogalē Hamburgā. Šogad ar šo iespēju var lepoties divi latviešu mūziķi - Elizabete Balčus un Chris Noah – viņi baudīs ekskluzīvo pasaules mūzikas industrijas uzmanību.

“Es ļoti priecājos būt daļa no festivāla, kurā koncentrētā veidā var tvert pašu jaunāko un interesantāko mūzikas un mākslas pasaulē. Festivālā uzstāšos ar savu elektro-akustisko performanci, kurā sintezēju elektronisko un akadēmisko mūziku, nozīmīgu lomu dodot frīdžeza flautas improvizācijām un skanošiem dārzeņiem, kurus spēlēju kā sintezatoru. Šopavasar man bija iespēja uzstāties “The Great Escape” festivālā Braitonā, kas nesa daudz jaunu pavērsienu un noderīgu kontaktu manai turpmākajai radošajai darbībai. Ceru arī “Reeperbahn” festivālā sevi labi parādīt, paplašināt savu klausītāju loku un gūt jaunas iespējas un kontaktus,” saka Elizabete Balčus.

Arī Chris Noah jūtas pagodināts. Mūziķis vēlas sevi pierādīt ārpus Latvijas robežām, un viņam "ir īpašs prieks par to, ka viena no pirmajām ārzemju skatuvēm ir tieši "Reeperbahn Campus  Festival"".

Mūzikas konference/festivāls notiks jau 12. reizi un piedāvās 800 dažādus notikumus: jaunos māksliniekus, mūzikas izrādes, jaunākās filmas un literatūru, prezentācijas un konferences.

“Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” sadarbībā ar Lietuvas kolēģiem festivāla ietvaros rīko abu valstu prezentācijas pasākumu “Meet Music Latvia and Lithuania”, kas notiks 22. septembrī klubā “Nochtwashe”. Tāpat 21. septembrī “Latvija Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports”  sadarbībā ar Ungārijas, Čehijas, Krievijas un Lietuvas kolēģiem organizē Centrālās un  Austrumeiropas mūzikas industriju pasākumu “CEEntral Party”, kas notiks “The Mad Hatter”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti