Mūzikas jaunumi

Uz Valmieru - baudīt "MŪDU" ar Lindu Leen

Mūzikas jaunumi

Aijai Andrejevai jauns albums un divi koncerti - Alūksnē un Rīgā!

Pauls un Buks apvienojas "duetā" dziesmā "Veltījums dzejniekiem"

Raimonds Pauls un Buks apvienojas dziesmā «Veltījums dzejniekiem»

Maestro Raimonds Pauls un dziedošais ugunsdzēsējs Buks apvienojušies dziesmā "Veltījums dzejniekiem", kas tapusi ar Jāņa Petera vārdiem.

Komponists Latvijas Radio 2 pastāstīja, ka sākotnēji, izlasot Petera dzeju, kā labākie topošās dziesmas izpildītāji prātā nākuši grupas "Līvi" nu jau aizsaulē esošie mūziķi – Aivars Brīze un Jānis Grodums, bet, izdzirdot Buka balsi, sapratis, ka viņš būs īstais. Pats Buks par to, protams, bija ļoti pagodināts.

Dziesma "Veltījums dzejniekiem" ir  tapusi, sadarbojoties ar mūzikas producentu Gintu Stankeviču, kurš veicis gan skaņdarba ierakstu, gan aranžiju. Interesants ir fakts, ka Maestro dziesmā ierunājis (kā pats saka – ierepojis) tekstu, kas ir veltījums visiem latviešu dzejniekiem – dižgariem.

Tā kā dziesma ir ļoti himniska, tad, iespējams, ka tā varētu kopā ar kori izskanēt arī nākamajos Dziesmu svētkos. Kā smējās Raimonds Pauls – kompozīcijas "Manai dzimtenei" vietā.

Raidījuma laikā Maestro atklāja, ka ne brīdi nesēž rokas klēpī salicis, bet aktīvi strādā arī šajā sarežģītajā laikā – gatavojas koncertam kopā ar Dināru Rudāni, kā arī Dzintaru koncertzāles atklāšanas koncertam, kurš gan notikšot bez publikas.

"Nav jau slikti – pats nospēle, pats aplaudē, pats apmierināts..." priecājās Raimonds Pauls.

Dziesma "Veltījums dzejniekiem" klausāma audio pielikumā, sarunas izskaņā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti