Kultūras ziņas

Jūrmalas festivālu atklās Raimonds Pauls

Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

Raimonds Ozols kopā ar grupu «Zodiac»

Raimonds Ozols un «Zodiac» aicina uz koncertu «Nākamais solis»

13.jūlija vakarā uz koncertu “Nākamais solis” Dzintaru koncertzālē klausītājus aicina vijolnieks Raimonds Ozols un komponista Jāņa Lūsēna radītā grupa “Zodiac”.

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu koncertmeistars Raimonds Ozols sadarbībā ar leģendāro grupu "Zodiac" ir izveidojis jaunu koncertprogrammu “Nākamais solis”, kas ir jauns radošs izaicinājums pašiem māksliniekiem un solās būt īsti mūzikas svētki klausītājiem.

Koncertu programmu veidos divas muzikāli atšķirīgas daļas.

Pirmajā daļā izskanēs Raimonda Ozola solo programma – līdz šim nedzirdētas klasiskās mūzikas apdares, oriģinālkompozīcijas, kā arī  roka un džeza hīti īpašā kamerversijā.

Otrajā daļā klausītājus gaida pilnīgi jauna, nebijusi  radoša savienība. Raimonda Ozola vijoles skanējums iekļausies leģendārās grupas "Zodiac" sastāvā.

2016.gada Ziemassvētkos notika pirmā Jāņa Lūsēna sadarbība ar vienu no Latvijas izcilākajiem vijolniekiem Raimondu Ozolu programmā “Kā man tevi sasildīt”. Tad arī dzima ideja Raimonda skanīgo vijoles tembru salikt kopā ar "Zodiac" analogo sintezatoru skaņu iespējām.

Jānis Lūsēns ir pāraranžējis vecos "Zodiac" hitus un atjaunojis mazāk dzirdētus skaņdarbus, kuros Raimonda Ozola vijoles tembram un vijoļspēles tehnikai ir vadoša nozīme. Līdz ar to muzikālais spektrs iegūst vēl nebijušas gradācijas no maigām un izjustām neoromantisma noskaņām līdz žilbinošām pasāžām.

Kopā ar Raimondu Ozolu koncertā piedalīsies pazīstami Latvijas mūziķi: Jānis Lūsēns, Raimonds Macats, Jānis Lūsēns (juniors), Mārcis Auziņš, Mārtiņš Linde.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti