Pēcpusdiena

Ēku energoefektivitātes veicināšanai līdz 2020. gadam būs pieejami 166 miljoni eiro

Pēcpusdiena

Saeimā diskutē par centieniem ieviest obligāto veselības apdrošināšanu

Pasniegs mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons"

Raimondam Paulam pirmais «Dimanta mikrofons»

15. martā pirmo reizi Mūzikas ierakstu gadas balvas "Zelta mikrofons" 20 gadu pastāvēšanas vēsturē tiks paniegts "Dimanta mikrofons". To saņems Maestro Raimonds Pauls.

Kā Latvijas Radio raidījumam "Pēcpusdiena" stāsta biedrības „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) vadītāja Elita Mīlgrāve, par "Dimanta mikrofona" piešķiršanu lēma mūzikas producenti.

Tā kā balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas industrijā Raimonds Pauls saņēma jau 2000. gadā, LaMPA lēma dibināt speciālbalvu.

Elita Mīlgrāve par par īpašajiem notikumiem Zelta mikrofona ceremonijā

"Mēs gribējām atzīmēt, ka visos šajos 20 gados kopš mēs darbojamiem, ja mēs paskatamies, ir tikai viens cilvēks, viens komponists, viens izpildītājs, kuram ir milzīgs ierakstu apjoms, nenormāli daudz izdotu disku, kasešu un plašu, tāpēc tika radīta speciāla nominācija un balva," norāda Mīlgrāve. "Ja mēs skatāmies pēc analoģijas - agrāk tika piešķirti zelta vai platīna statusi platēm vai diskiem, tad arī šie izrādījušies par mazu Raimonda Paula devumam ierakstu jomā."

Nozīmīga mūzikas ierakstu gada bavas pasniegšanas ceremonijā būs arī atjaunotā kategorija "Gada albums", kurā tiks noskaidrots gada labākais albums neatkarīgi no žanra.

Kā iepriekš jau vēstīts, 15. martā tiks sadalītas balvas 20 kategorijās.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti