Rīta Panorāma

Zuzeum - jauns mākslas centrs Rīgā un Zuzānu kolekcijas mājvieta

Rīta Panorāma

Igaunijā ievieš «digitālo klejotāju» vīzas

Intervija ar Maestro Raimondu Paulu un Buku

Raimonda Paula un Buka roķīgajai dziesmai «Veltījums dzejniekiem» tapis videoklips

Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesma “Veltījums dzejniekiem” ir pateicība tiem, kuri cauri laiku laikiem palīdzējuši uzturēt latvisku garu un spēcinājuši mūs grūtos brīžos. Jauno dziesmu Maestro uzticējis izpildīt šī brīža grupas “Līvi” solistam Bukam (Jānim Buķelim), kurš, ne mirkli neminstinoties, tam piekritis. Dziesmai klajā nācis arī videoklips, informēja mūziķu pārstāvji.

"Nav jābrīnās, ka šīs sadarbības rezultātā radusies viena no "roķīgākajām" Maestro Paula dziesmām pēdējā laikā,” atzīmēts dziesmas pieteikumā.

Raimonds Pauls stāstīja: "Dziesmas pamatā ir Petera vārdi. Dzejolī dzejnieku uzskaitījums bija garāks, bet dziesmā visus iekļaut neizdevās. Tad tā dziesma būtu bezgala gara. Bet par sadarbību ar Buķeli esmu ļoti gandarīts."

Buks norādīja: "Tas ir fantastisks piedzīvojums un pieredze. Kaut kādā ziņā tāds kā sapņa piepildījums. Ļoti ceru, ka mūsu sadarbība vēl turpināsies."

 

Dziesmas aranžētājs un studijas producents Gints Stankevičs talkā aicinājis arī Ivo Fomina grupas ģitāristu Robertu Dinteru, kurš iespēlējis ģitāras partijas.

Dziesmas videoklipu iniciēja kompānija ''MicRec'', aicinot talkā pieredzējušo video producenti Artu Janemani.  Videoklipa operators ir Mārtiņš Naglis. Filmēšanas notika jaunajā Dziesmu svētku estrādē Mežaparkā, kā arī Ziemeļu fortos Liepājā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti