Raimonda Paula dziesmai «Dāvāja Māriņa» jaunu versiju radījuši «Melo-M» un Dināra Rudāne

Čellu trio “Melo-M” sadarbībā ar dziedātāju Dināru Rudāni laiž klajā jaunu dziesmu – jaunu versiju par vienu no populārākajām Raimonda Paula dziesmām “Dāvāja Māriņa”, kas kalpo kā priekšvēstnesis čellistu un Rudānes gaidāmajām koncertaktivitātēm mūzikas programmā “Pieci elementi”, informēja "Melo-M" menedžeris Kaspars Kukuvass.

Populārās Raimonda Paula dziesmas ar Leona Brieža vārdiem “Dāvāja Māriņa” jaunajā versijā dzirdams izjusts čella skanējums un emocionāls dziedājums apcerīgās un mūsdienīgās noskaņās. Kaspars Kukuvass arī atzīmēja:

"Dziesmas ierakstu un muzikālo pieeju atbalstoši novērtējis arī dziesmas autors – maestro Raimonds Pauls."

Jaunais ieraksts ir pieteikums čellu trio “Melo-M” sadarbībai ar Dināru Rudāni, kas vairāk nekā gada laikā vainagojusies ar mūzikas programmu “Pieci elementi”.

Koncertprogrammā “Pieci elementi” valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan latviešu autoru dziesmas, un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.

Koncertprogrammas nosaukums nevilšus saistīts arī ar kādu muzikālu pārsteigumu – solistes un “Melo-M” sadarbībā iestudēts skaņdarbs “Dīvas deja”, kas plašāk pazīstams no filmas “Piektais elements” un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību.

Citu programmas skaņdarbu klāstā ir gan grupas “Queen” dziesma “Who Wants To Live Forever”, gan roka himna “Smoke On The Water”, Enijas Lenoksas savulaik dziedātā “Sweet Dreams”, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes ārija no operas “Burvju flauta” un daudzi citi skaņdarbi.

Koncertprogrammu “Pieci elementi” šoruden “Melo-M” un Dināra Rudāne piedāvā klātjust vairākos koncertos Latvijas pilsētu kultūras centros.

Tuvākie koncerti gaidāmi 9. oktobrī Berģu Kultūras centrā, 18. oktobrī Jelgavas Kultūras namā, 23. oktobrī Alūksnes Kultūras namā, 30. oktobrī kultūras centrā “Siguldas devons” un 20. novembrī Latgales vēstniecībā “Gors”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti