«Radio Naba» aicina uz skaņu un gaismu spēlēm «Baltajā naktī»

Sestdien, 3. septembrī, "Radio Naba" ikvienu "Baltās nakts" viesi jau septiņpadsmito gadu aicina apmeklēt starptautisku laikmetīgās mūzikas un audiovizuālās mākslas notikumu "Videogrāfija XVII – Space Textures XV". Šogad notikumā uzstāsies mākslinieki no Vācijas, Slovēnijas un Latvijas, sniedzot daudzdimensionālus skaņu un audiovizuālās mākslas priekšnesumus, kā arī dodot iespēju atklāt vienu no jaunākajām Rīgas kultūras vietām – Vagonu zāli.

"Videogrāfija – Space Textures" ir ikgadēja "Radio Naba" tradīcija. Projekts atspoguļo video mākslas un mūzikas mijiedarbības spēku dažādās vietās un laikos. Līdz šim elektroniskā mūzikas un gaismu spēles ir iekrāsojušas LU Botānisko dārzu, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju, Lielo ģildi, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, Latvijas Nacionālo bibliotēku, Rīgas cirku, Vērmanes dārzu, Gētes institūtu un citas nozīmīgas Rīgas kultūrvietas.

Projektā šajā gadā paredzēta Slovēnijas, Vācijas un Latvijas vizuālās, video un audio mākslinieku sadarbība un mijiedarbība uz vienas skatuves. Programma paredzēta gan klātienes apmeklētājiem, gan video un audio tiešraidēs. Pasākuma muzikālo, audiovizuālo daļu nodrošinās laikmetīgās mūzikas un mākslas pārstāvji: Octex (Slovēnija), Byetone (Vācija), Grischa Lichtenberger (Vācija), SKD (Latvija), Rolands Kronlaks (Latvija) un Kaspars Rolšteins (Latvija), kā arī DJ un VJ no Latvijas.

Projekta norises vieta jaunajā kutūrvietā – Vagonu zāle (Vagonu ielā 21, Rīga). Pasākumu organizē –  Latvijas Radio 6 – LU "Radio Naba" sadarbībā ar Latvijas Universitāti, Latvijas Radio un sabiedrisko mediju portālu LSM.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti