Račs un grupa «Saldās sejas» izsludina grāmatai «365» veltītu koncertsēriju

2018. gada 5. februārī klajā nāks Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas "365" otrā daļa. Lai to atzīmētu, Račs ap sevi pulcinājis pazīstamus mūziķus un atdzīvinājis Liepājas laika 1980. gadu mūziķu kopprojektu "Saldās sejas", ar kuru kopā dosies koncertturnejā.

Jau vēstīts, ka šogad nāca klajā Guntara Rača dzejoļu grāmatas "365" pirmā daļa, un autors ar grāmatas atvēršanas pasākumiem četros mēnešos ir uzstājies vairāk nekā 50 dažādos pasākumos visā Latvijā - bibliotēkās, tautas namos, skolās un kultūras centros.

Nākamgad klajā nāks Guntara Rača grāmatas otrā daļa. Iznākšana tiks atzīmēta ar koncertiem, kurā uzstāsies mūziķu kopprojekts "Saldās sejas". Tā ir grupa, kura ir kā atvērts projekts, un katrā koncertā, mainoties dziesmu repertuāram, mainīsies arī izpildītāji, tāpēc katrā koncertā piedalīsies arī vairāki, pirms koncerta neizsludināti, īpašie viesi.

Grāmatas "365" atvēršanas svētku koncerti notiks nākamā gada februārī sekojošās vietās:

  • 2. februārī Liepājas Olimpiskajā centrā;
  • 3. februārī Kuldīgas kultūras centrā;
  • 4. februārī Vidzemes koncertzālē "Cēsis";
  • 7. februārī Rīgā, Splendid Palace;
  • 8. februārī Alūksnes kultūras centrā;
  • 9. februārī Rūjienas kultūras namā;
  • 10. februārī Valmieras kultūras centrā;
  • 11. februārī Madonas kultūras namā.

Koncertos piedalīsies visu koncertos skanošo dziesmu vārdu autors Guntars Račs, viņa kolēģi no grupas "bet bet" - Uģis Tirzītis un Andris Alviķis. Koncertos pastāvīgi piedalīsies grupas "Līvi" un projekta "Fomins & Kleins" dziesmu autors un ģitārists Tomass Kleins, jaunais un daudzsološais dziedātājs Jānis Narkevics un jau pazīstamais dziedātājs Jānis Buķelis ("Līvi"). Atsevišķos koncertos piedalīsies arī grupa "Ducele", Ainars Virga ("Līvi"), Ivo Fomins, Normunds Rutulis un daudzi citi pazīstami mākslinieki, kuru vārdi tiks atklāti pirms katra nākamā koncerta.

Skanēs populārākās Raimonda Paula, Ulda Marhileviča, Tomasa Kleina, Ainara Virgas, Jāņa Lūsēna un citu komponistu dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Tās ir dziesmas, kuras pazīstamas darījušas tādas grupas kā "Līvi", "Credo", "bet bet", "Liepājas brāļi", "Fomins & Kleins", "Prāta vētra" un tādus izpildītājus kā Olga Rajecka, Ance Krauze, Normunds Rutulis, "Dzeguzīte", Laima Vaikule, Andris Ērglis un daudzus, daudzus citus.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti