Publiskots Fiņķa dziesmas «Laiks ir uzvarējis» videoklips

Mūziķis Fiņķis, sadarbojoties ar jaunizveidoto multimediju aģentūru "Eric Hauks", skatītāju vērtēšanai nodevis dziesmas "Laiks ir uzvarējis" videoklipu, kurā nesaudzīgi tiek nopostīts trīsdesmit gadus vecs "Volkswagen Passat".

"Stāsts ir par to, kā tu paraujies līdzi līdzcilvēkiem un vairs nejūti robežu. Ideju iemieso klipa centrālais personāžs – trīsdesmit gadus veca automašīna, konkrēti, "Volkswagen Passat", ko iesāk demolēt tā pasažieri, bet pēdīgi piebeidz pats šoferis. Mašīnas izvēle nebija nejauša. Tas ir spēkrats ar spilgtu raksturu, bet pieticīgiem vaibstiem. Spēkrats ar vēsturi. Kaut kas tāds, ko viens iemīl no pirmā acu skatiena, bet otrs nekavējoties noraksta," par klipā apspēlēto ideju stāsta režisors Dāvis Dreimanis.

Klipa vizuālā stilistika ir veidota iedvesmojoties no dokumentālā kino, izmantojot rokas kameru un dinamisku montāžu.

"Tas ir diezgan personisks darbs, kurā stāstu par cilvēkiem, kurus redzu sev blakus, bet kāds pats nevēlos būt," saka Fiņķis. "Taču tad uzdodu sev jautājumu – par ko tad es vēlos kļūt? Šī dziesma ir kas tāds, kuru vēlreiz noklausoties, varu sev atgādināt, kā labāk nevajag rīkoties."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti