Rīta Panorāma

Intervija ar Ilzi Cīruli

Rīta Panorāma

Pirmās palīdzības ABC. Elektrotraumas. Augstspriegums

Intervija ar Normundu Pauniņu, Antru Stafecku un grupas «Otra puse» dalībniekiem

«Otra puse» izdod labāko dziesmu izlasi, jaunu singlu un izziņo koncertus

Grupa "Otra puse" svin 25 gadu jubileju, izdodot dziesmu izlasi - “Otra Puse. Labākās dziesmas. Notis. Vārdi.”. Grāmatā iekļauti divi mūzikas diski un 32 dziesmu notis ar vārdiem. Dubultdisks būs pieejams no 23.augusta visās Latvijas grāmatnīcās un citās tirdzniecības vietās. Albuma prezentācija notiks 23.augustā grāmatnīcā “Valters un Rapa” Aspāzijas bulvārī 24, laikā no plkst.14.00 līdz 15.00, kur fani varēs iegādāties diskus pa īpašu fanu cenu, saņemt autogrāfus un veidot kopbildes.

Tāpat, 23.augusts ir tā diena, kad tiek laists klajā nākamais - 2017.gada singls ar nosaukumu “Taurenis”, kas tiek izpildīts duetā ar Antru Stafecku. Šai dziesmai mūzikas un vārdu autors ir Ivars Kurpnieks, kurš tāpat ir vārdu autors lielākai daļai dziesmu no "Otras puses" repertuāra.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

“Vieglais taureņa lidojums virs smagajiem akmeņu kalniem. Visskaistākās lietas slēpjas mazās niansēs, un ja taurenis lido virs zieda, un ja abi paliek kopā, tad tas ir visskaistākais, kas var notikt mūsu dzīvē. Mums viss jādara viegli un gaiši! Šo dziesmu īpaši vēlos veltīt savai meitai Rūtai!” saka dziesmas “Taurenis” mūzikas un vārdu autors Ivars Kurpieks, kurš arī izsaka pateicību visiem māksliniekiem, kas piedalījušies šī singla īstenošanā - Normundam Pauniņam, Antrai Stafeckai, aranžētajam un producentam Ivaram Makstniekam” - tā saka pats autors Ivars Kurpnieks.

Savukārt "Palladium" koncertā 1.decembrī kopā ar grupu "Otra puse" uzstāsies arī talantīgā dziedātāja Antra Stafecka, ar kuru grupai izveidojusies cieša sadarbība tādās duetu dziesmās kā “Uzzīmē mani”, “Kopā” un “Es Tev”. Koncertā piedalīsies arī vairāki mākslinieki, ar kuriem visu šo 25 gadu laikā grupai bijusi veiksmīga sadarbība, - Aija Andrejeva, Dināra Rudāne, Aigars Grāvers, Aigars Krēsla, Arnolds Kārklis un citi.

1992.gada augustā grupas "Jumprava" līderi Aigars Grāvers un Aigars Krēsla nodibināja jaunu projektu ar nosaukumu "Otra puse", pieaicinot nevienam nepazīstamu dziedātāju Normundu Pauniņu un taustiņinstrumentālistu, komponistu Ivaru Makstnieku.

Šinī laikā jaunais projekts devās studijā un ierakstīja tādus hitus kā “Pēc lietus” un “Balāde par 3 saucieniem”. Tā paša gada rudenī "Otra puse" devās savā pirmajā koncerttūrē visā Latvijā.

Normunds Pauniņš saka: “Jubilejas tūres ietvaros atskatīsimies uz mūsu 25 gadu laikā paveikto un prezentēsim dubultalbumu ar nosaukumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”. Esmu ļoti priecīgs un laimīgs, ka neskatoties uz to, ka pagājuši tik daudz gadi, mūsu dziesmas, pat tās, kuras savu pirmatskaņojumu piedzīvojušas 1992.gadā, joprojām ir dzīvas un tautā mīlētas. Gandarījums par to, ka šobrīt mēs kā grupa esam vairāk saliedēti kā jebkad. Mēs, kā labi nogatavojies vīns, ar katru gadu kļūstam labāki un skanīgāki.”

2017.gada koncertos skanēs "Otras puses” populārākie hiti "Vēstules”, "Ieskaties”, "Nakts vai rīts”, "Dievs dod”, “Rīga”, “Kā nav tā nav”, "Pēc lietus”, “Uzzīmē mani” ,”Savādā”, “Jūtu ceļotājs”, “Kopā” un “Es Tev”, “Ave Pali”, kā arī daudzi citi.

"Otra puse" kopā ar Antru Stafecku uzstāsies 21.oktobrī Ventspils teātra namā “Jūras vārti”, 28.oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, 23.novembrī Jelgavas kultūras namā un 1.decembrī Rīgā, koncertzālē "Palladium".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti