«Oranžajām brīvdienām» jauna dziesma «Mazo cilvēku vārdā»

Savā 17 gadu jubilejā latviešu turbofolka apvienība "Oranžās brīvdienas" (OB) izdod jaunu dziesmu „Mazo cilvēku vārdā” un aicina uz jubilejas koncertu 18.martā Liepājas klubā „Fontaine Palace”.

„Mazo cilvēku vārdā” ir pirmā OB izdotā dziesma pēc 2015. gada maijā iznākušā albuma „Tilti”. Dziesma radīta grupas radošās lauku nometnes laikā pagājušā gada maijā, vēlāk tika pieslīpētas nianses mēģinājumos un pārbaudīta publikas reakcija vasaras koncertos, līdz šī gada februārī sākās darbs studijā.

„Jau kopš 2012. gada esam ierakstījušies tikai "Hodila Records" stidijā Valmierā, tāpēc vēlējāmies pamainīt šo procesu. Šoreiz ieraksts tapa divās studijās: pie Mārtiņa Burkevica ierakstījām pavadošo sastāvu, bet pūšaminstrumentus un balsis – studijā "Lauska" Kaspara Bārbala uzraudzībā. Bet masterēšanai izraudzījāmies Kalifornijā bāzēto "Mercury Mastering", kur to darījām arī albumam Tilti”, stāsta grupas mandolīnists Kaspars Čakste.

Kā jau pēdējos gados ir ierasts, OB dzimšanas diena tiks svinēta Liepājas klubā "Fontaine Palace" 18. martā. No Rīgas uz Liepāju un svētdienā atpakaļ arī šogad grupa piedāvā doties kopā vienā autobusā. Pasākumu kuplinās aktieris, pasākumu vadītājs un grupas "Rīta Stienis" līderis Mārtiņš Kozlovskis jeb DJ Kozmens un vēl kāds muzikāls pārsteigums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti