Noskaidroti mūzikas producentu konkursa «Filtrs» finālisti. Balso par savu favorītu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehnomūzikas raidījums "Kinetic" sadarbībā ar "Radio Naba" un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju "Erica Synths" organizē konkursu "Filtrs". Noslēdzies konkursa pirmais posms – no iesniegtajiem 63 darbiem Latvijas žūrijas pārstāvji izvirzījuši 10 finālistus, kas tiek nodoti vērtēšanai klausītājiem un ārvalstu žūrijai.

Konkursa pirmā posma uzvarētāji ir "Balsis no patiltes", Toms Aunins, "MAKEMAKE", gaķis, "MDNS & Akordu vīrs", Ellis Raily, "Cliche", astron, Kostya Saphirre un "Rasa logos". Jāuzsver, ka Latvijas žūrija vērtēja iesniegtos darbus, nezinot ne autorus, ne darba nosaukumus.

Iepazīties ar 10 labākajiem un nobalsot par savu favorītu portālā LSM.lv būs iespējams līdz 2. martam pulksten 23.59.

Klausītāju balsojuma galvenā balva ir bungmašīna "Erica Synths x Sonic Potions LXR-02". Paralēli noris starptautiskās žūrijas darbs, kas noteiks uzvarētāju, kurš saņems galveno balvu – bungmašīnu "Pērkons HD-01".

Visus finālistu darbus klausies te:

Līdz 2. februārim ikviens Latvijas elektroniskās mūzikas autors varēja konkursam pieteikt jaunus un iepriekš neizdotus skaņdarbus tehno vai tam tuvā mūzikas žanrā. Konkursa žūrijas sastāvā ir pašmāju un ārvalstu elektroniskās mūzikas eksperti: Elīza Aboltiņa ("Erica Synths"),
DEEP-Z, NGC-5128, Ze Ivarzz, Peters Kirns (Peter Kirn, Vācija), Nene H (Dānija/Vācija) un Nikolas Bugefs (Nicolas Bouaïeff, Vācija).

Konkursu organizē tehno mūzikas raidījums "Kinetic" kopā ar "Radio Naba" un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju "Erica Synths". "Kinetic" ir tehnomūzikas raidījums, kas skan "Radio Naba" katru otro nedēļu piektdienās pulksten 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti