Normunds Rutulis izdos albumu un dosies pavasara koncerttūrē

Martā iznāks jaunais Normunda Rutuļa albums “Aizturi elpu”. Mūziķim plānota arī pavasara koncertturneja, popularizējot jauno ierakstu, lsm.lv pavēstīja „Micrec PM” pārstāvji.

Albuma “Aizturi elpu” iznākšana paredzēta 7. martā. Tajā iekļautas Raimonda Paula (maestro speciāli Normundam sacerējis vairākas jaunas dziesmas), kā arī Jāņa Stībeļa, Jāņa Strazda, Anitas Rezevskas un Ingus Feldmaņa dziesmas ar Guntara Rača, Liānas Langas un Ivara Kurpnieka vārdiem. Modernā orķestra skanējumā tās aranžējis Kristaps Krievkalns, bet producējis pats Normunds Rutulis.

“Tā kā jaunais albums ir lolots un mīlēts, un būtībā ir manu senu sapņu piepildījums, šo koncerttūri gaidu ar īpašām sajūtām,” atklāj Normunds Rutulis. „Iedomājieties, uz skatuves ar mani būs viss Slavenais Rīgas orķestris pilnā sastāvā! Bez mums, 11 vīriešiem, arī trīs daiļavas, kuras turklāt dzied kā eņģeļi. Līdz šim tik lielā sastāvā solokoncertos man nav bijusi iespēja dziedāt. Nu ir.

Runājot par koncertu programmu, Rutulis norāda, koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas no jaunā albuma „Aizturi elpu”, bet otrajā - jau zināmās un populārās dziesmas.

"Būs arī „cāļi”," sola mūziķis.

Normunda Rutuļa koncertturneja “Aizturi elpu”:

30.03. – Ogre, Kultūras centrs, plkst. 18.00;
06.04. - Rēzekne, Latgales vēstniecība Gors, plkst. 17.00;
16.04. – Jelgava, Kultūras nams, plkst. 19.00;
19.04. – Liepāja, Olimpiskā centra Rožu zāle, plkst. 18.00;
25.04. – Valmiera, Kultūras centrs, plkst. 19.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti