Mūziķis Arstarulsmirus izdod albumu «Skatu punkti» un dziesmas «Turpinājums» videoklipu

Straumēšanas un lejuplādes vietās nonācis producenta un izpildītāja Arstarulsmirus jaunais albums ”Skatu punkti”, kas ir pirmais albums no četru albumu sērijas ”Vēlējuma dziesmas”, medijus informē mūziķa pārstāvji.

Darbu pie jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis sauc par “Vēlējuma dziesmām”, Arstarulsmirus uzsācis pirms ilgāka laika. “Vēlējuma dziesmu” mērķis esot vairot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī atspoguļot sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu nostāju savstarpējās attiecībās.

“Skatu punkti” ir pirmais no gaidāmo četru “Vēlējuma dziesmu” albumu sērijas, kurā katrs no albumiem metaforiski atspoguļos kādu no četrām stihijām – ūdens, zeme, uguns, gaiss. Pirmais albums veltīts ūdens tematikai, liekot akcentu uz dziļumu, pludenumu, transformāciju, savienošanos ar apkārtējiem un dzīves viļņveidību.

“Ņemot vērā faktu, ka tas, ko mēs atkārtojam daudzkārt, kļūst par mūsu ieradumu, centos dziesmu tekstos izcelt ideālus, uz kuriem tiecos arī pats.

Tādējādi šie ideāli un to iztēlošanās, klausoties un dziedot “Vēlējuma dziesmas”, var kaut par miligramu vairot mūsu ieradumu kopumā,“ par jaunā albuma konceptu stāsta Arstarulsmirus. “Albuma radošais process bija sadarbību un savstarpējo papildinājumu piepildīts, kas ļoti labi sader ar albuma tituldziesmas piedziedājuma vēstījumu – mēs esam skatu punkti, kas papildina citus.”

Muzikāli mērķis bijis likt uzsvaru uz harmonisko un melodisko pusi, sitamo instrumentu partijas atstājot otrajā plānā. Lai vairotu kompozīciju melodiskumu, tika pieacināts daiļvokālu kvintets, kura sastāvā ir pieci solisti – Laima Dimanta, Madara Orola, Jevgēnija Krupenkina, Lauris Valters un Rihards Bērziņš. Kvintets piedalās teju vai visās albuma dziesmās, bagātinot tās ar krāšņiem daudzbalsīgiem dziedājumiem.

Arstarulsmirus albums "Skatu punkti"

Līdz ar jauno albumu publiskots dziesmas “Turpinājums” videoklips. Esošā pašizolācijas situācija mudinājusi Arstarulsmirus meklēt radošus risinājumus jaunā plaknē,

tāpēc jaunais mūzikas video dziesmai “Turpinājums" tika filmēts patstāvīgi, izmantojot tikai telefona kameru un radošu pieeju ierobežotos apstākļos.

Kompozīcija “Turpinājums” tapusi sadarbībā ar ģitāristu Mārci Auziņu. Viņš ir mūzikas līdzautors un kompozīcijā iespēlējis visas ģitāru partijas. Dziesmā piedalās arī daiļvokāli Laima Dimanta, Madara Orola, Jevgēnija Krupenkina, Rihards Bērziņš. Dziesmas klavieru partiju aranžiju autors un izpildītājs Elvis Lintiņš.

Albuma ”Skatu punkti” tapšanā piedalījās arī mūziķi Mārcis Auziņš, Romāns Faļkenšteins, Elvis Lintiņš, Staņislavs Judins, Linards Šveklis, Sergejs Laletins. Lielas daļas kvinteta daudzbalsīgi izpildīto aranžiju līdzautore ir Laima Dimanta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti