Mūziķe Marta izdod albumu «Dabas parādība»

Mūziķe un dziesmu autore Marta klausītājiem nodod savu otro studijas albumu "Dabas parādība", kurā iekļautas 9 dziesmas latviešu valodā. Jaunā albuma izdošana tiks svinēta tirdzniecības centrā "Origo" 2. novembra vēlā pēcpusdienā, un ieeja pasākumā būs bez maksas, informēja mūziķes pārstāvji.

Šoruden aprit divi gadi kopš Martas pirmā pilnmetrāžas albuma "Lietas, kas notiek manā galvā" iznākšanas. "Savā ziņā šis ir kā turpinājums iepriekšējam albumam, jo arī "Dabas parādība" ir  pirmkārt par mani pašu," stāstīja dziedātāja. "Dziesmu rakstīšana ir mana terapija, un man ir svarīgi būt godīgai gan pret klausītājiem, gan sevi, citādi šī terapija nestrādā, un man vienkārši nav interesanti. Tāpēc albumā ir iekļauti tikai patiesi stāsti par to, kas man sāp, pēc kā ilgojos un tiecos, kas iepriecina, kas justs un piedzīvots.''

2. novembra koncertā klausītājiem tiks prezentēts Martas albums "Dabas parādība", kas tapis sadarbībā ar dziedātājas muzikālajiem domubiedriem un producentiem JJ Lush (Jānis Jačmenkins) un DJ Rudd (Rūdolfs Budze), kuri veikuši balss ierakstu, producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus. "Marta ir lieliska stāstniece, kas savus stāstus spēj ietērpt dziesmās. Šķiet, šajā albumā viņas stāstiem esam atraduši nedaudz alternatīvāku skanējumu, to sabalansējot ar smalkumu un sievišķību. Ja atceramies mūžseno teicienu "pastāvēs, kas pārvērtīsies", tad Marta noteikti ir uz palikšanu!" uzskata JJ Lush. Ilgstošo muzikālo sadarbību komentēja arī DJ Rudd: "Vērojot māksliniekus, ar kuriem strādāju, man ir svarīgi redzēt izaugsmi. Man lielu prieku sagādā apjausma, ka Marta turpina iet savu ceļu, un, manuprāt, dodas pareizajā virzienā – pretī izaicinājumiem un jauniem radošiem apvāršņiem."

Gan albuma, gan līdz šim izdoto "Dabas parādības" singlu vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Rinalda Feldmane, papildinot Mika Užana fotogrāfijas ar mūzikas iedvesmotiem zīmējumiem.

Albumu dzīvajā izpildījumā būs iespējams dzirdēt pavasarī, vairākos īpašos koncertos. Kā pirmā satikšanās vieta izvēlēta K.K. fon Stricka villa Rīgā, kur 12. aprīlī Marta ar mūziķu pavadošo sastāvu pilnā garumā izpildīs gan jaunās, gan senākas klausītāju iemīļotas kompozīcijas.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti