Mediņa mūzikas skolas zēnu koris izdod albumu un uzstājas kopā ar «bet bet»

Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas (JMR1.MS) zēnu koris aicina uz Ziemassvētku koncertiem “Raimonds Pauls. Pērļu zvejnieks. Ticot, mīlot un gaidot” un izdod jau 15. albumu.

Kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu un grupu "bet bet" klausītājiem koncertos būs iespēja baudīt Maestro Raimonda Paula melodijas.

Programmu veido Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmu cikls "Pērļu zvejnieks", dziesmas no R. Paula un Aspazijas dziesmu cikla u. c. populāras Ziemassvētku melodijas. Koncerti notiks Mūzikas namā Daile 18. – 22. decembrī Rīgā, 23. decembrī Latgales vēstniecībā Gors, 25. decembrī Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars, 26. decembrī Vidzemes koncertzālē Cēsis.

Sadarbībā ar “Mikrofona ierakstiem” ir veikts koncertprogrammas ieraksts, kas jau 16. decembrī tiks izdots studijas albumā "Pērļu zvejnieks". Albumu būs iespējams iegādāties arī koncertu norises vietās.

JMR1.MS zēnu kora vadītājs Romāns Vanags: "Programma “Pērļu zvejnieks” ir brīnišķīga un absolūti unikāla iespēja satikties ar burvīgākajām Paula melodijām, kas ir sarakstītas tieši zēnu kora balsīm. Skaists noslēgums Maestro jubilejas gada izskaņai! Priecīgus un skanīgus visiem Ziemassvētkus!"

JMR1.MS zēnu koris šogad atzīmē 35. jubilejas sezonu, aizvadot to aktīvā un radošā koncertdarbībā Latvijā un ārvalstīs. Kora jubilejai bija veltīts sakrālās mūzikas koncerts 23. septembrī Rīgas Domā, kur tika atskaņota Ērika Ešenvalda kormūzika un īpaši zēnu korim komponēts Riharda Dubras jaundarbs “O be joyful in God”. Jubilejas centrālais svētku koncerts notika kultūras pilī “Ziemeļblāzma” š. g. 8. oktobrī. Koncertā piedalījās arī solisti Ance Krauze, Andris Ērglis, Zigfrīds Muktupāvels, kā arī komponists Uldis Marhilēvičs. Šajā sezonā koris piedalās arī Dailes teātra izrādē “Frankenšteins”. Maijā koris koncertēja Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā Rīgas dienu ietvaros. No 18. līdz 20. novembrim koris sniedza daudzpusīgas koncertprogrammas Šauļos, Lietuvā, kā arī kopā ar Kauņas kamerorķestri Šauļu katedrālē atskaņoja V.A.Mocarta Kronēšanas mesu.

Savukārt 17. decembrī JMR1.MS zēnu koris piedalīsies Ineses Galantes fonda rīkotajos koncertos “Ziemassvētku prelūdija” Rīgas Domā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti