#LudwigVanRammstein koncerttūri «DaGamba» sāks novembrī

 

Grupa "DaGamba" 3. novembrī koncertzālē "Palladium" sniegs koncertu, ar kuru sāks jaunās programmas #LudwigVanRammstein koncerttūri Latvijā, informē grupas menedžeri. Šodien sākas biļešu iepriekšpārdošana uz šo koncertu.

Grupas "DaGamba" jaunās koncertprogrammas #LudwigVanRammstein iedvesmas pamats rodams Vācijas mūzikas pasaules pazīstamāko un kontroversālāko pārstāvju –  klasiskās mūzikas komponista Ludviga van Bēthovena un grupas Rammstein daiļradē. „Šķietami tik atšķirīgi dažādu gadsimtu mūziķi, bet ar tik daudz ko kopīgu – viena valsts, viena valoda un mūzika, kas pārsteidz un lauž stereotipus“, atzīst grupas līderis Valters Pūce.

Savukārt grupas pianists Dainis Tenis uzsver, ka: „Mums ir interesanti strādāt pie jaunās koncertprogrammas, atklājot, cik skaista un melodiska patiesībā ir Rammstein mūzika un kāda mežonīga jauda caurstrāvo Bēthovena darbus. Sākumā šis savienojums likās traks un nerealizējams, taču ar laiku atklājām, cik organiski šīs dažādo laiku melodijas viena otru papildina, veidojot muzikālu sinerģiju ar netverami mežonīgu skaistumu“.

"DaGamba" jaunā koncertprogrammā Bēthovena mūzika kļūs par rokmūziku, bet Rammstein melodijas iegūs akadēmisku skanējumu. „Interesanti ir mainīt lomas,  kad Bēthovens sāk skanēt kā klasisks roka gabals, bet Rammstein pārtop akadēmiskā simfonijā. Mēs, savienojot dažādus mūzikas žanrus un laikmetus, nojaucam starp tiem robežas,“ atzīst Pūce.

Grupas "DaGamba" jaunais albums #LudwigVanRammstein nāks klājā šā gada septembrī. Šobrīd tiek uzsākta biļešu tirdzniecība jaunās programmas koncerttūres konceriem - 3. novembrī koncertzālē Palladium (Rīga), 10.novembrī Latgales vēstniecībā Gors (Rēzekne), 30. novembrī Vidzemes koncertzālē (Cēsis), 17. decembrī koncertzālē Lielais dzintars (Liepāja), kā arī Ventspilī un Jelgavā.

Grupu "DaGamba" izveidoja Valters Pūce 2011. gadā. Viņam pievienojās bērnības draugs un čellists Antons Trocjuks, bet pēc pāris gadiem irāņu perkusionists Hamidreza Rahbaralam un lietuviešu pianists Dainis Tenis, izveidojot internacionālu grupas sastāvu. Pirms gada grupas sastāvu papildināja bundzinieks Artūrs Jermaks. 

"DaGamba" aizraujošie muzikālie eksperimenti un radošie risinājumi būvē tiltu starp dažādām mūzikas pasaulēm,  – roks, pops un klasiskā mūzika, tādējādi apvienojot dažādus muzikālos stilus, kā arī piešķirot klasiskais mūzikai mūsdienīguma elpu un skanējumu.

Šodien  - otrdien, 18. jūlijā pl.10 "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz 3. novembra koncertu. Tikai pirmo 300 koncerta biļešu cena 12 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti