LTV Z studijā skanēs «Carnival Youth» latviešu kino dziesmu programma

Latvijas Televīzijas Z studijā 12. decembrī uzstāsies grupa “Carnival Youth”. Mūziķi izpildīs dziesmas no savas jaunākās koncertprogrammas “Naivais ku-kū” – latviešu kinofilmu melodijas “Carnival Youth” veidotās aranžijās.

"Kad pirms pāris gadiem mums radās iespēja filmas "Četri balti krekli" veidotājiem klātienē Kannu kinofestivāla ietvaros atskaņot savu versiju "Dzeguzes balsij", bijām pārsteigti, cik labi tā rezonēja arī šodien. Radās ideja padziļināti izpētīt latviešu kinomūziku un celt gaismā dziesmas, kuras jaunākās paaudzes nekad nav dzirdējušas, bet vecākās jau ir paspējušas piemirst. Šie koncerti būs ceļojums laikā, kas pagātni savedīs kopā ar mūsdienīgu skanējumu," stāsta Edgars Kaupers.

Grupas koncertā Z studijā izskanēs gan par klasiku kļuvušo, gan nesenāku filmu spilgtākās skaņu celiņu pērles – no Imanta Kalniņa šedevriem un Raimonda Paula nemirstīgajām himnām līdz mūsdienu mūziķu darbiem. Pirms koncerta mūziķus uz īsu sarunu aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

“Koncerts Z studijā. Carnival Youth” – 12. decembrī pulksten 21.15 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv “Facebook” lapās.

Latvijas Televīzija uzsver, ka koncertu ierakstu laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ ieraksta laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti ieraksta nodrošināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti