Lietuviešu rokeri «Colours of Bubbles» sniegs trīs koncertus Latvijā

Lietuviešu grupa “Colours of Bubbles” 18. oktobrī izdevusi savu jauno albumu “9 mm”. Latvijas klausītāji būs pirmie, kas grupas jaunās dziesmas varēs dzirdēt dzīvajā izpildījumā, paziņojumā medijiem informē grupas pārstāvji.

“Colours of Bubbles” uzsāks “9 mm” tūri 24. oktobrī “Fontain Palace” Liepājā. Pēc tam grupa dosies uz “Rock Cafe” Rīgā, kur viņi uzstāsies 25. oktobrī, bet Latvijas tūres noslēdzošais koncerts būs 26. oktobrī “FonoKlubā” Cēsīs.

“Mūsu iepriekšējais albums “She is the Darkness” bija diezgan tumšs, tādēļ vēlējāmies, lai nākamajā albumā ir gaišākas ģitāras skaņas un kopumā pozitīvāka noskaņa,” paziņojumā medijiem stāsta grupas dalībnieki.

 Grupa sola  atklāj, ka “Colours of Bubbles” fani jaunajā albumā “9 mm” atradīs 9 dziesmas, kas “atspoguļo apokaliptisku skatu uz moderno pasauli un ir kara, mīlestības, ieroču, strādnieku šķiras, ātra dzīves tempa un sacelšanās iedvesmotas.”

Grupa nesen izdeva divas no deviņām albuma dziesmām – “Russian Roulette” un “Summer”, kamēr atlikušās septiņas vēl tiek turētas noslēpumā līdz albuma iznākšanas dienai.

Grupa jau vairākkārt ir uzstājusies Latvijā dažādos festivālos un pasākumos, piemēram, "Summer Sound", Daugavpils pilsētas svētkos un Smilšu skulptūru festivālā. “9 mm” tūres koncertos Liepājā, Rīgā un Cēsīs klausītāji varēs dzirdēt “Colours of Bubbles” dziesmas no pirmajiem diviem albumiem “Inspired by a True Story” un “She is the Darkness”, piemēram, “Flags”, “Home” un “Truth or Dare”, kā arī jaunos singlus “Russian Roulette”, “Summer” un septiņas pavisam jaunas dziesmas no gaidāmā albuma.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti