Lauris Valters izdod Ziemassvētku dziesmu albumu un dzejas krājumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Mūziķis un dzejnieks Lauris Valters izdod ziemas noskaņu un Ziemassvētku dziesmu albumu “Sirds kā bākuguns”, kompozīciju “Bezgalībā”, kurai tapis arī video, kā arī savu otro dzejoļu krājumu “Garam gara gaita”, informēja mākslinieks.

Lauris Valters par jaunumiem savā daiļradē sacīja: “Šī gada ievadā biju izvirzījis mērķi laist klajā ziemas noskaņu albumu, lai gada tumšākajā laikā cilvēkiem caur mūziku varētu nest gaišas un patīkamas sajūtas. Vairākas dziesmas no šī albuma bija izdoti kā singli jau iepriekšējo gadu Adventes laikā, piemēram, “Manā pasaulē, “Ziemassvētki manā ielā”, “Baltā dvēsele”, “Zīlīte”. Kopumā albumā 10 kompozīcijas, kas spēj uzburt ziemas un Ziemassvētku stāstu. Līdzīgi ir arī ar manu otro dzejas krājumu, kas ieradies tieši gada nogalē, lai radītu jauku noskaņu ar vārdiem un rindām. Dzeja krājumā ir par cilvēku attiecībām, mīlestību, dabu, dzimtenes sajūtu un katra mūsu gara ceļu, tā spēku un unikalitāti. Gribu pateikties ikvienam, kurš ir palīdzējis, lai šie radošie jaunumi varētu tapt un nonākt pie jaukiem cilvēkiem!”

Lauris Valters
Lauris Valters

Albuma “Sirds kā bākuguns” dizainu veidojis mākslinieks Lauris Kalniņš, dzejas grāmatas “Garam gara gaita” vāka un divdesmit ilustrāciju autore ir māksliniece Anna Podniece. Savukārt dziesmas “Bezgalībā” video Lauris Valters veidojis kopā ar Kristapu Selgu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti