«Laba daba» tuvojas: «Rīgas modēm» patīk dauzīties

Jau no 31. jūlija līdz 2. augustam mūzikas festivālā „Laba daba” visiem labas mūzikas un kvalitatīvas atpūtas cienītājiem būs iespēja trīs dienu garumā baudīt vairāk nekā septiņdesmit grupu, muzikālo apvienību un dīdžeju uzstāšanos. Arī šogad, gatavojoties festivālam, radio "Naba" piedāvā intervijas ar „Laba daba” māksliniekiem, kuri stāstīs gan par paveikto, gan par nākotnes iecerēm. Pa vidu intensīvai koncertēšanai uz nelielu sarunu radio "Naba" studijā viesojās grupas „Rīgas modes” vokālists Kalvis Bormanis.

Diskotēka platītē

Grupa „Rīgas modes” ir no tām muzikālajām apvienībām, kurai patīk dauzīties. Dauzonīgas ir grupas uzstāšanās reizes un izņēmums nav arī intervija – Kalvis radio "Naba" studijā ienes tieši tik enerģiskuma pārpilnu noskaņu, cik enerģiska ir grupas gatavošanās debijas albuma izdošanai šī gada rudenī.

Kaut arī par nosaukumu vēl skaidrības nav, Kalvis stāsta par to, ko no šī albuma varēs sagaidīt klausītāji: „Albums vismaz šobrīd izskatās ne tik nostalģisks kā debijas platīte, tur būs disene iekšā. Mēs sevi neuztveram pārāk nopietni, bet tas nenozīmē, ka mēs neuztvertu nopietni savu mūziku un to, ko darām. Mēs gribam, lai viss ir kvalitatīvi, bet arī paši pie reizes izklaidēties”.

Svarīgā atpūta ābeļdārzā

Iespēju izklaidēties pamatīgā ballītē ar nelielām sentimentālām atkāpēm viņš sola arī ikvienam festivāla „Laba daba” apmeklētājam: „Mums ir izveidota kompakta vasaras festivālu programma, kas ir no 45 minūtēm līdz vienai stundai. Kā jau vasaras festivālā, neviens nav atnācis klausīties lēnās dziesmas, cilvēkiem gribas izplosīties”, viņš stāsta. Līdzīgi kā daudzām grupām, arī „Rīgas modēm” vasara ir intensīvākais uzstāšanās laiks, tādēļ līdzās aktīvai koncertdzīvei, viņaprāt, būtiska ir arī atpūta.

Būdams pieredzējis festivālu apmeklētājs, Kalvis stāsta par saviem iespaidiem saistībā ar „Labu dabu”: „Unikālais „Labā dabā” ir tas, ka vari gulēt ābeļdārzā, var izgulēties zem koka un justies daudz labāk. Tas īstenībā ir ļoti svarīgi!” Uzstāšanās gan grupai paredzēta tikai uz skatuves, jo „Rīgas modes” nav dēvējama par akustiskā vai nepilnā sastāva grupu: „Dodam priekšroku spēlēt pilnā setā, jo mūsu mūzikas lielākais draivs ir tad, ja esam visi kopā”.

Tiekamies festivālā „Laba daba”!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti