Rīta Panorāma

«ESCAPE ROOM: MĪTS PAR BRĪVĪBU» Ģertrūdes ielas teātrī

Rīta Panorāma

Ko iesākt ar nevajadzīgo apģērbu?

Kristīne Prauliņa nāk lajā ar jaunu singlu «Kopā»

Kristīne Prauliņa izdod jaunu singlu un videoklipu dziesmai «Kopā»

5. martā jaunā un talantīgā latviešu dziedātāja Kristīne Prauliņa nāk klajā ar jaunu singlu "Kopā", kurai tapis arī videoklips.

“Kopā” ir mākslinieces pirmā pašas sarakstītā dziesma latviešu valodā, kas tapusi kā kāzu dāvana brālim. "Kopā" ir ilgi lolota sapņa par savu oriģinālmūziku otrais pieturpunkts aiz minialbuma "A Wamer October", kas tika izdots pagājušā gada oktobrī. Arī dziesma "Kopā" izkopta un ierakstīta ar Kristīnes "pamatsastāva" mūziķiem - Tomu Mikālu pie klavierēm, Jāni Kalniņu (ģitāra), Valteru Sprūdžu (bass) un Kasparu Kurdeko (bungas). Dziesmas īpašie visi ir stīgu kvartets, kurā apvienojušās vijolnieces Līva Tomiņa un Marta Rando, altiste Līna Ozola un  čelliste Sarma Gabrēna.

 
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Dziesmas tekstu un mūziku Kristīne sarakstījusi 2014. gada vasarā, savukārt to reharmonizējis un grupai un stīgu kvartetam aranžējis Toms Mikāls.

‘’Man mūzika ir kaut kas dzīvs, kustības pilns un kustinošs, tā sapurina, tā apmīļo, un tā atkal un atkal dod mūžības perspektīvu. Mīlu būt tās tuvumā, tāpēc esmu pateicīga, ka šī jaunā mūzika man dod šādu iespēju pilnīgi jaunā līmenī, grimstu jaunos dziļumos. Dziesma "Kopā" sarakstīju kā Mīlestības apliecinājumu, dāvanu savam brālim viņa kāzu dienā, tā stāsta par lietu un cilvēku mijiedarbības procesu un beznosacījumu Mīlestības pamata dzīslas meklējumiem, tiekšanos pēc brīvības un Miera kopā būšanā,’’ tā mirkli pirms singla iznākšanas saka pati Kristīne.

Dziesmas skaņu režisors ir Toms Lisments, kas ierakstīja un miksēja šo singlu, masters - Zino Mikorey.

Dziesmai tapis arī videoklips, kuru filmējis operators Raitis Valainis, tajā piedalās visi mūziķi, Kristīne, kā arī dejotāji Emanuēla Zvaigznīte un Marģers Vanags. Video ir dziesmas iztirzājums dejas formā, kurā mūziķi, kā jau ierasts, ieņem stāstnieka lomu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti