Grupa «Triānas parks» koncertēs Latvijas Televīzijas Z studijā

Turpinot Latvijas Televīzijas koncertu ciklu “Koncerts Z studijā”, tā rudens sesijas otrajā koncertā uzstāsies poproka un elektroniskās mūzikas grupa “Triānas parks”. Mūziķi sola interesantu vakaru, jo šobrīd savā radošajā darbībā atklājuši jaunu šķautni.

Grupa, kas daudziem asociējas ar ekstravagantiem solistes Agneses Rakovskas skatuves tēliem un Latvijas pārstāvniecību 2017. gada Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Ukrainā, šobrīd ir “tur, kur gribas uzrunāt skatītājus ar pilnasinīgu koncertprogrammu televīzijā”, atzīst pati Agnese.

Agnesei Rakovskai, kura samērā bieži piedalījusies dažādos televīzijas projektos, uzstāšanās kameru priekšā nav visiecienītākais koncertēšanas veids, tomēr “Koncerts Z studijā” raisa viņā citādas izjūtas. “Atzīšos, man ļoti nepatīk dziedāt kameru priekšā, bet šoreiz ir citādāk. Ar gandarījumu varu teikt, ka esam sagatavojuši lielisku programmu, ko noteikti izbaudīsim arī mēs paši,” norāda mūziķe. Tieši pirms 10 gadiem grupa izdeva savu pirmo albumu. Rakovska atklāj, ka grupa ir pēdējā laikā nodarbojusies ar savas identitātes meklējumiem radošajā ceļā, un mūziķi atklājuši jaunu “Triānas parka” šķautni – grupa šobrīd rada un izpilda dziesmas latviešu valodā. “Uz skatuves mēs jūtamies labāk nekā jebkad. Vēlamies skatītājus iedvesmot un raisīt pozitīvas emocijas,” teic grupas soliste.

Pirms muzicēšanas solisti uz īsu sarunu aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

“Koncerts Z studijā. Triānas parks” – 14. novembrī, pulksten 21.15 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv “Facebook” lapās.

LTV uzsver, ka koncertu ierakstu laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ ieraksta laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti ieraksta nodrošināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti