Grupa «So Lucid Electric Feel» izdod debijas albumu un videoklipu

Rokgrupa "So Lucid Electric Feel" laidusi klajā debijas albumu “We're All Connected”, kā arī piedāvā tituldziesmas videoklipu, medijus informē grupas pārstāvji.

2015. gadā Siguldā dibinātajā trio "So Lucid Electric Feel" spēlē vokālists un ģitārists Uvis Gailis, basists Kristaps Sproģis un bundzinieks Raitis Kalniņš. Savu debijas albumu grupa producēja pašu spēkiem un ierakstu veica "Hodila Records" studijā Valmierā.

Albumā galvenokārt vēstīts par mīlestību, spēku, motivāciju un spēju labi pavadīt laiku, norādot uz to, ka mēs visi esam viens vesels, viens organisms.

"We're All Connected" saklausāmi līdzšinējie grupas darbības pagrieziena punkti, iekļaujot gan “hard rock” elementus, gan saglabājot raksturīgās psihedēliska blūzroka noskaņas.

Grupa līdz šim uzkrājusi pieredzi, daudz koncertējot. "Ir iegūta pārliecība, nepieciešamā filozofija, domu gājiens un radošums, lai neapstātos un turpinātu kustību uz priekšu," uzsver grupas vokālists un ģitārists Uvis Gailis.

Trio jau uzsācis darbu pie sava nākamā albuma un plāno turpināt koncertgaitas jaunās teritorijās un valstīs.

Albuma noformējumu veidojis krievu gleznotājs Dmitrijs Čeliševs, bet videoklipu veidojuši Antons Barons un Dāvids Smiltiņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti