Grupa «Oghre» laiž klajā albumu «Grimt»

Pašmāju metāla grupa “Oghre” piedāvā klausītājiem savu otro studijas albumu latviešu valodā “Grimt”, medijus informē grupas pārstāvji.

Šis albums ir turpinājums 2017. gadā aizsāktajai triloģijai par trim svarīgākajiem dzīvību veidojošajiem ķīmiskajiem elementiem – skābekli (“Gana”), ūdeņradi (“Grimt”) un oglekli. Jaunā albuma stihija ir ūdens un tajā risinātas tādas tēmas kā cilvēka attiecības pašam ar sevi, ar dabu un arī citām dzīvām būtnēm.

Mūziķi skaidro: “Dziesmu teksti atklāj cilvēciskas šaubas un neziņu par to, kā risināt iekšējos konfliktus, kā arī bezspēcību, saskaroties ar nepārvaramiem šķēršļiem. Tomēr nogrimstot līdz zemākajam punktam, rodas iespēja jaunam sākumam, atdzimšanai. Taču atbildība ir jāņem savās rokās un jārīkojas.”

Albums “Grimt” ir ierakstīts un miksēts 2019. gadā Mārupē “Studija Gateris” – Gata Krievāna vadībā.

To māsterējis britu grupas ''Tesseract'' dibinātājs un ģitārists Acle Kahney savā studijā “4D Sounds” Miltonkeinsā, Apvienotajā Karalistē. Albums izdots sadarbībā ar “Grautiņa ierakstiem”.

Albuma vāciņu, kā arī grupas vizuālo identitāti veidojis mākslinieks Aigars Opincāns.

Grupas pirmais albums “Gana” 2018. gadā tika nominēts mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons" kategorijā "Roka vai metāla mūzikas albums". 2017. gadā grupa ieguva arī vienu nomināciju un vienu balvu "Latvijas Metālmuzikas gada balvā".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti