Grupa «Jānis Bukums» izdod pandēmijai veltītu minialbumu

Grupa “Jānis Bukums” publicē jaunu minialbumu “7. dienas burvis”, kā arī tituldziesmas videoklipu. Minialbums tapis pandēmijas laikā un atspoguļo grupas domas un nostāju par notiekošo pasaulē un Latvijā, informēja grupas pārstāvji.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

“7. dienas burvis” ir grupas “Jānis Bukums” ceturtais albums un sastāv no sešām  kompozīcijām. Albuma pieteikumā skaidrots, ka “dziesmu skanējumu un vārdus ietekmējusi 2020. gada haotiskā enerģija un mirkļa sajūtas. Nestabilā laika iespaidu nospiedums atainots albuma tituldziesmas “7. dienas burvis” tekstā un mūzikas video.”

Grupas mūziķis Jānis Bukums norādīja: “Šogad kā nekad pasaule saņēmusi daudzus triecienus un nav skaidrs, vai esam šo vēsturisko periodu jau pārdzīvojuši, vai tomēr gaidāmi vēl kādi pārsteigumi un nedienas!?”

Albuma teksti pieskaras tādām tēmām kā vērtību skalas apvērsums krīzes apstākļos, pierastās kārtības nomaiņa pret avārijas stāvokli, cilvēku reakcijas un darbības nepierastajā vidē. Jānis Bukums papildināja: “Dziesmā un video mēs gribam runāt arī par attieksmes stāvokli pret jauno kārtību – dažkārt zaudēto cīņu ar viltīgo ļaunumu un cerības staru nākotnē, tās nenoteiktību un tieksmi to izzīlēt, sevis apmānīšanu un noliegumu cerībā, ka pasaule mainīsies, ja to objektīvi nepieņemt, bet censties tai uzspiest savu egocentrisko klišeju.”

Dziesmu vārdu autors ir Jānis Bukums, savukārt mūzikas komponēšanā šoreiz piedalījusies visa grupa, Jāni Bukumu ieskaitot – ģitāristi Arturs Liede un Gunārs Orlovskis, basģitārists Andrjus Jaņuns un bundzinieks Filips Batarags.

Albuma dziesmas “Kāda jauka diena” tapšanā roku pielicis arī DJ PM2THEAM (Dmitrijs Šaligins). Albums ierakstīts sadarbībā ar Kārli Šteinmani viņa studijā “KS Records – Unity Audio”, vizuālā dizaina noformējuma autors – Gustavs Batarags. Albums izdots sadarbībā ar “LRMA Records” un tas būs pieejams arī ierobežotā CD formātā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti