Grupa «Čipsis un Dullais» izdod otro albumu «Bravo!»

Jaunā viļņa šlāgergrupa “Čipsis un Dullais” klausītājiem piedāvā savu otro pilna garuma studijas albumu “Bravo!”. Albumā apkopotas 10 dziesmas, kas tapušas astoņu gadu laikā, un tajā iekļauti gan tādi skaņdarbi, kas iepriekš izskanējuši grupas koncertos, gan pavisam jaunas kompozīcijas, medijus informē grupas pārstāvji.

Albuma ieraksts tapis Valmierā, “Hodila Records” studijā, Ģirta “Lomika” Laumaņa un ilggadējā grupas producenta Kārļa Butina vadībā. Albumu izdod izdevniecība “Melo Records” un “Grautiņa ieraksti”.

Grupa piedāvāja laikmetam atbilstošu albuma prezentāciju, proti, kopīgu albuma noklausīšanos. “Esam ļoti apmierinātu ar albuma skanējumu, ir izdevies notvert brīdi! Liels paldies skaņu māksliniekiem un producentiem Lomikam un Kārlim," par albumu publiskajā noklausīšanās raidījumā stāsta grupa.

Albuma prezentācijas un grupas 15 gadu jubilejas lielkoncerts notiks 18. septembrī kultūrvietā “Tu jau zini kur”, piedaloties arī īpašajiem viesiem, ar ko grupai tās pastāvēšanas laikā izveidojusies sadarbība un tapuši kopīgi projekti.

Par grupu

Grupa “Čipsis un Dullais” 2012. gadā izdevusi studijas albumu “P.S. Es tevi mīlu”, regulāri uzstājas Latvijas klubos un festivālos, kā arī 2016. gadā saņēma “Alternative.lv” gada balvu kā “Alternatīvākā grupa”. 2019. gadā tapis arī pirmais grupas videoklips dziesmai “Neizmet sirdi”, kurā izmantoti kadri no Alises Zariņas filmas “Blakus”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti