«Gas Of Latvia» izdod dziesmu albumu «Swan Lake»

Andra Indāna elektroniskās mūzikas projekts "Gas Of Latvia" 10.decembrī plkst. 21  mūzikas klubā "Nabaklab" ar koncertu svinēs atvēršanas svētkus jaunam albumam "Swan Lake", kuru izdod "Naba Music/Melo Records".

"Swan Lake" ir dziesmu albums ar Marta Pujāta, Andra Žebera un Annas Fomas dzeju. Tā ierakstos kopā ar Andri Indānu piedalās Anna Ķirse (balss, taustiņi) un Undīne Balode (čells). Albums tapis kopš 2011. gada "Gassound" studijā Rīgā, kā arī izbraukuma sesijās Medņu Rubeņu Pienotavā un brīvdienu mājā "Susēja", kurā notiek kamermūzikas festivāls "Sansusi". Albuma vizuālā noformējuma autore ir Zane Zelmane, tajā redzami NLO, kurus viņa nofotografēja pēc "Gas Of Latvia" koncerta Jumpravā, šī gada septembrī.

Līdz šim no albuma "Swan Lake" jau publiskoti tādi singli kā "Labdien, mans nezināmais draugs!", "Līmlentas", "Sala", "1000 Tongues", visu jauno albumu var noklausīties gasoflatvia.bandcamp.com.

Kopš "Gas Of Latvia" izveidošanas 1997. gadā dažādos formātos ir izdoti ap 15 albumi. Skaniski tuvākie "Swan Lake" ir "Melancholic Walse" (2001), "SEX"(2003) un "Compressor" (2012).

Albums būs pieejams gan digitālā formātā, gan CD formātā.

Albuma atvēršanas pasākumā "Nabaklab" 10.decembrī AON, "Gas Of Latvia" (Andris Indāns, Anna Ķirse, Undīne Balode) un dj Skaida.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti