Festivālu «Laba Daba» pagaidām neplāno atcelt; veido dažādus programmas variantus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Mūzikas un mākslas festivālu “Laba daba” šobrīd nav plānots atcelt vai pārcelt, medijus informē festivāla pārstāvji. Festivāla organizatori papildina mūzikas programmu, vienlaikus strādājot pie programmas dažādiem variantiem, paredzot programmu ar pašmāju grupām – gadījumā, ja ceļošanas ierobežojumi būs spēkā arī augustā.

Festivāla programmā iepriekš izziņotajiem mūziķiem – vācu elektroniskās mūzikas pionierim Westbam un viņa ilggadējam draugam un sadarbības partnerim Eastbam jeb Robertam Gobziņam – pievienojas grupas “Oranžās brīvdienas”, “Jumprava”, “Inokentijs Mārpls”, “Jauno Jāņu orķestris”, “Pacific K” un “Satellites LV”.

Pārējo festivāla programmu plānots izziņot pakāpeniski. Ņemot vērā ārkārtas situāciju Latvijā un pasaulē, festivāla organizatori vienlaikus strādā pie vairākiem programmas variantiem.

Līdzīgi kā citus gadus, šogad būs padomāts par dažādu vecumu apmeklētāju interešu loku. Ābeļdārza telšu pilsētiņā būs iekārtota atsevišķa ģimeņu zona, kā arī festivālā darbosies bērnudārzs, “Babyroom” mazuļu terase un tiks piedāvāta festivāla programma ar filmām, izrādēm un koncertiem arī mazākajiem festivāla apmeklētājiem.

Paralēli darbosies arī kino māja, kuras programmā par godu Westbam un Eastbam koncertprogrammai tiks izrādīta plašu rezonansi guvusī dokumentālā filma ‘’Deju laikmets’’.

Pērn “Laba daba” ieviesa īpašu teātra un performanču skatuvi Ratnieku šķūnī. Ņemot vērā aizvadītā gada apmeklētāju atsauksmes, arī šogad šķūnī jeb uz Suņa skatuves neskanēs mūzika grupu izpildījumā, bet skatuves programmu aizpildīs diskusijas, performances, dažādi teatrāli un deju uzvedumi.

Organizatori uzsver: “Salīdzinot ar citiem, lielākiem festivāliem, mēs šobrīd esam nedaudz labākā situācijā, jo “Labā dabā” uzsvars nav bijis tikai uz mūziku. Apmeklētājs novērtē kopējo, no citiem masu notikumiem atšķirīgo, festivāla atmosfēru.

Līdz ar to festivāla kvalitāte necietīs neatkarīgi no tā, kā attīsties starptautiskā situācija ar ceļošanas ierobežojumiem.

Šobrīd, kad strādājam ārkārtas apstākļos, ievērojamu atspaidu var sniegt tieši iepriekšpārdošanā pirktās biļetes. Tādēļ mēs vēlamies apmeklētājus mudināt festivāla biļetes iegādāties savlaikus. Tas mums palīdzēs precīzāk plānot un novirzīt naudas plūsmu tā, lai ieguvējs ir festivāla apmeklētājs. Turklāt, gatavojoties sliktākajam no scenārijiem, iegādātās biļetes būs derīgas arī tad, ja festivāls būs jāpārceļ. Savukārt, ja pārceltajos datumos festivālu nebūs iespējams apmeklēt, naudu biļetes vērtībā pircējam atgriezīsim. Saprotam, ka šobrīd apdomīgi tēriņi ir svarīgi, tādēļ aprīlī biļešu cenas nemainīsies. Par esošo cenu biļetes būs iegādājamas līdz pat 15. maijam. Tādēļ aicinām izmantot šo iespēju, kas īpaši izdevīga būs tiem, kuri festivālu plāno apmeklēt kuplākā skaitā.’’

Mūzikas un mākslas festivāls "Laba daba” jau 12. reizi notiks Līgatnes pagastā, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”, no 7. līdz 9. augustam. Līdzīgi kā citus gadus tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, etnofolks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. Būtisku programmas daļu plānots veidot no dažādām skatuves mākslas izpausmēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti