Festivāls «Bildes 2018» aicina uz «Jauno dziesminieku koncertu»

Ceturtdien, 15. novembrī, klubā “Kaļķu vārti” notiks “Bilžu” Jauno dziesminieku koncerts. Šī būs tā reize, kad koncertā katra dziesma būs īss, unikāls stāsts – personīgās un pasaulīgās pārdomās, ietērpjot tās skanīgās melodijās, ar klausītājiem dalīsies dažādu paaudžu dziesminieki. 

“Bilžu” Jauno dziesminieku koncerts izceļas ar dvēselisku atmosfēru un klausītājiem dod iespēju būt skatuvei pēc iespējas tuvāk, šādi kļūstot par vienu no savējiem. Dziesminieku koncertos ir stilistiska un emocionāla daudzveidība, jo mūziķi pieredzi guvuši visdažādākajos projektos, informēja festivāla pārstāvji. 

Kintija Alpe plašākai publikai būs zināma kā Rīgas Gospeļkora dalībniece, viņa arvien aktīvāk sevi piesaka solo – kā dziesminieci, šī gada vasarā publiskots singls “Satelīts”.  Viņa saka: “Festivāls “Bildes”, manuprāt, Latvijā ir vienīgais mūzikas festivāls, kurā tiek pievērsta uzmanība gandrīz visiem mūzikas žanriem. Jauno dziesminieku koncerts  ir iespēja sadzirdēt jaunos, vēl tik plašai auditorijai nezināmos mūziķus. Savukārt pašam jaunajam dziesminiekam, to skaitā arī man, šis koncerts ir lieliska iespēja parādīt to, ko reizēm baidies rādīt citiem – savu oriģinālkompozīciju un to, ko tu ikdienā mīli darīt visvairāk – dziedāt, spēlēt, komponēt un rakstīt. Šis koncerts ir arī iespēja pilnībā ļauties mūzikai un atslēgties no ikdienas steigas, darot savu sirdslietu!”

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.


Savukārt Edgars Rakovskis, kurš pazīstams kā metāla grupas “Relicseed” līderis, Jauno dziesminieku koncertā atklāj savu lirisko pusi. Viņš saka: “Kopš 2006. gada, kad "Bildēs" piedalījos pirmo reizi, joprojām domāju, ka šis festivāls ir lieliska jauno grupu atspēriena platforma, iespēja satikties pieredzējušajiem skatuves kolēģiem un arī laba laika pavadīšana. No pieredzes varu teikt – katru gadu Jauno dziesminieku koncertā atrodas pa kādai pērlei (no pērnā gada prātā palikusi Ilze Fārte), kuru gribas noklausīties arī pēc koncerta. Domāju, ka arī šis gads nebūs izņēmums, tāpēc uz tikšanos 15. novembrī (un, protams, arī pārējos "Bilžu" koncertos)!” 

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Viens no pieredzes bagātākajiem Jauno dziesminieku koncerta dalībniekiem būs Gatis Zotovs. Gatis savas radošās gaitas uzsācis kā dzejnieks, kuru atzinīgi novērtējis pat Jānis Elsbergs. Festivālā “Bildes 2003” Zotovs piedalās jau kā mūziķis. 

Gatis saka:  “Festivāls "Bildes” man ir ļoti īpašs ikgadējs notikums, jo pavisam noteikti man muzicēšana festivālā ir kļuvusi par tradīciju kopš 2003. gada, kad tieši mūzikas klubā "Kaļķu vārti" bija mana pati pirmā publiskā uzstāšanās. Šo gadu laikā esmu piedalījies arī folkkoncertos un jauno grupu un jau pieredzējušo mūziķu kopprojektu koncertos, bet nu atkal jau dažus gadus esmu kļuvis par "jauno" dziesminieku, nu jau droši varam teikt - ar vairāk nekā 10 gadu stāžu. Katrā koncertā izpildu savas jaunākās dziesmas - tā tas būs arī šogad. Personīgi man ir aktīvāki un mazāk aktīvi muzicēšanas periodi, tāpēc ikgadēja piedalīšanās festivālā "Bildes" ir  "atzīmēšanās" sev un citiem, ka vēl aizvien nodarbojos ar mūzikas radīšanu.”

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jauno dziesminieku koncerts notiks 15. novembrī plkst.19 klubā “Kaļķu vārti”. Koncertā uzstāsies Gatis Zotovs, Dārta Legzdiņa, Henrijs Eduards Mucenieks, Kintija Alpe, Renārs Veličko, Mārtiņš Križevics, Elīzabeta Krēģere, Matīss Skrebelis, Arnis Ozoliņš, Māra Kalniņa un Andis Jēkabsons, Matīss Kalniņš, Laura Lo, Agija Kalve, Edgars Rakovskis, Anete Kozlovska,  Lukass Edgars Lappuķe, Mikus Straume.

Biļetes nopērkamas ''Biļešu paradīzes'' kasēs un internetā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti