Elizabete Balčus piedāvā sirreālisma estētikā veidotu video dziesmai «Tourist»

Eklektiskā avant-popa mūziķe Elizabete Balčus publicē video dziesmai “Tourist” no albuma “Conarium” un gatavojas tūrei uz Apvienoto Karalisti un Nīderlandi.

“Tourist” ir par ceļošanu šai realitātei līdzās pastāvošā citā realitātē, kurā laiks rit citā tempā un notikumi ir spilgtāki un skaistāki kā reālajā dzīvē. Tūrists uztver sapņu pasauli pārāku par īstenību, bet šajā realitātē jūtas kā svešinieks simulētā vidē jeb tūrists, kam jāiepazīst šīs realitātes noteikumi. Klipu veidojis Zigmunds Ziemelis, un tā estētika tāpat kā mūzika ir ietekmēta no sirreālisma konvencijām.

Elizabete Balčus kopā ar mākslinieci Sabīni Moori jeb VJ Oore pirms došanās aprīlī koncerttūrē uz Apvienoto Karalisti un Nīderlandi sniegs koncertus Latvijā. Tuvākie koncerti - 10.martā plkst 22 kultūras telpā “3 māsas” un 29.martā plkst. 14 Madonas kultūras namā.

Elizabetes albumu “Conarium” atzinīgi novērtējuši gan mūzikas recenzenti, gan arī ievērojusi Latvijas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofona” žūrija, nominējot albumu alternatīvās mūzikas ieraksta kategorijā. Kembridžas radio “Cambridge 105” Elizabetes albums pat ierindojies starp 25 labākajiem albumiem, kas izdoti 2016.gadā, esot trešajā vietā. Savukārt mūzikas apskatnieks Sandris Vanzovičs “Neatkarīgajā Rīta Avīzē” atzinis, ka “Conarium” ir labākais, kas pēdējā laikā dzirdēts latvju avangarda mūzikā.

Albums “Conarium” klausāms straumēšanas platformā ''Spotify'', interneta veikalā ''iTunes'' un citos digitālās mūzikas izplatīšanas kanālos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti