#Ēkultūra: Orķestris «Rīga» piedāvā koncertu ierakstus

Pievienojoties Kultūras ministrijas ierosinātajai kampaņai #Ēkultūra, Rīgas pilsētas pašvaldības orķestris “Rīga” apkopojis informāciju par digitāli pieejamajiem orķestra koncertu ierakstiem, medijus informē orķestra pārstāvji.

Orķestra mājaslapas sadaļā "Skaties un klausies" apkopotas koncertu fotogalerijas, kā arī atsevišķi audio un video ieraksti, kur līdzās orķestrim “Rīga” uz skatuves stājušies tādi solisti kā Raimonds Pauls, Daumants Kalniņš, Inga Šļubovska-Kancēviča, Oskars Petrauskis un daudzi citi.

Orķestra "Youtube" kanālā pieejami koncertu ieraksti pilnā apjomā. Starp tiem minami Baltijas valstu galvaspilsētu orķestru koncerts “Simtgades skaņas” 2018. gada 18. augustā un virkne Latvijas valsts simtgadei veltītā festivāla “Trīs zvaigznes” koncertu. No tiem daudzpusīgāka kultūras deva piedzīvojama koncertos “Latviešu karavīru dziesmas” un “Vēstules Latvijai”, kuros atklāta mūzikas, mākslas, dzejas un vēstures mijiedarbe.

Latvijas Televīzijas mājaslapā ir iespēja izbaudīt Latvijas valsts simtgadei veltītā festivāla “Trīs zvaigznes” ieskaņas koncertu “Laikiem pāri”, kas notika Latvijas Nacionālajā teātrī 2017. gada 26. janvārī.

Plašs orķestra “Rīga” audio ierakstu klāsts pieejams Latvijas Radio 3 arhīvā. Sadaļā "Latvijas koncertzālēs" atrodami 2019. gada pavasara festivāla “Windstream” koncertu ieraksti: festivāla atklāšanas koncerts klausāms 10. aprīļa raidījumā “Guntars Freibergs, Oskars Petrauskis, orķestris “Rīga” un Andris Poga atklāj “Windstream”, bet pavasarīgas noskaņas radīs 2019. gada 22. aprīlī izskanējušais koncertieraksts “Orķestris “Rīga” un solisti koncertā Pavasara balsis VEF Kultūras pilī” ar Ingas Šļubovskas-Kancēvičas, Lauras Greckas, Mihaila Čuļpajeva un Riharda Mačanovska dziedātajiem opusiem.

Pieejami arī audio ieraksti no Latvijas valsts simtgadei veltītā festivāla “Trīs zvaigznes”: 2018. gada 27. novembra raidījumā izskanējušais koncerts “Latvija Imanta Ziedoņa un Ojāra Vācieša dzejā” Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē un daudzi citi.

Orķestra koncertu ierakstu saites būs pieejamas arī orķestra “Rīga” sociālajos kontos "Facebook" un "Twitter" ar mirkļa birku #Ēkultūra.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti