Rīta Panorāma

185 mākslinieki tematiskajā izstādē «Aizsargmaskas» galerijā Istaba

Rīta Panorāma

Kaķu uzvedība: barība

Intervija ar Jolantu Gulbi - Paškeviču un Kristapu Vanadziņu

Dziedātājai Jolantai Gulbei-Paškevičai jauns studijas albums «Gaisma krīt»

Dziedātājai Jolantai Gulbei-Paškevičai tapis jauns studijas albums ar nosaukumu "Gaisma krīt", kas tiks prezentēts 22. augustā koncertzālē "Lielais dzintars".

Dziedātāja Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" stāstīja, ka albuma noformēšana pabeigta laikā, kad Latvijā Covid-19 infekcijas ierobežošanai bija izsludināta ārkārtējā situācija un saistībā ar to noteikti dažādi ierobežojumi.

"Izvēloties albuma nosaukumu, tieši vēlējos to, lai cilvēki neiestrēgst ar domām tajā, ka viss ir slikti. Man gribējās domas pievērst kaut kam citam.

Paskatīsimies uz augšu, tomēr tas viss pāries un atkal viss būs labi," sacīja dziedātāja.

Gulbe-Paškeviča atklāja, ka albumā ir apkopotas dziesmas, ar kurām viņa ir uzaugusi, un katrai ir savs stāsts dziedātājas dzīvē.

Viena no šīm dziesmām ir Imanta Kalniņa "Dūdieviņš".

Albums "piedzimis nejauši", tā pirmsākumi meklējami pirms diviem gadiem, kad lūgts izveidot Latvijas Valsts proklamēšanas gadadienai 18. novembrī veltītu programmu.

"Tad, kad mēs nospēlējām koncertu, mēs sapratām, ka tas strādā. Tas strādā ne tikai klausītājiem, tas strādā arī mums pašiem. Mēs bijām diezgan aizkustināti, un tā tas arī notika – tīri nejauši radās šī ideja par ierakstu," atklāja dziedātāja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti