Dziedātāja Samanta Tīna izdod singlu par pirmo mīlestību «Pirmais sniegs»

Ziemassvētku gaidīšanas laikā saviem atbalstītajiem īpašu pārsteigumu ir sagādājusi pašmāju dziedātāja Samanta Tīna. 17. decembrī, klausītāju vērtējumam tiek nodota mūziķes dziesma latviešu valodā “Pirmais sniegs”, kas tapusi sadarbībā ar mūziķi un producentu Ingaru Viļumu, medijus informē mūziķes pārstāvji.

“Šī dziesma man ir pat ļoti personiska. Viss sākās ar tekstu, ko uzliku uz lapas, pēc tam Ingars piekoriģēja, un ir sanācis lielisks kopdarbs”, stāsta Samanta Tīna. “Dziesma ir par atmiņām, kas saistītas ar pirmo mīlestību, un dīvainā kārtā man par to vienmēr atgādina tieši pirmais sniegs!”

Šī nav pirmā Samantas Tīnas un Ingara Viļuma sadarbība. Ingars ir dziesmas “Stay" autors, kura Samantas Tīnas izpildījumā ieguva augsto 3. vietu Eirovīzijas dziesmu konkursa  nacionālajā atlasē "Dziesma 2014".

Dziesmas “Pirmais sniegs” mūzikas autors, producents un vārdu līdzautors Ingars Viļums par sadarbību ar Samantu Tīnu saka: “Saņemot Samantas uzaicinājumu radīt dziesmu par ziemu, biju ļoti priecīgs, jo sniega un ziemas tēma man ir īpaši tuva.

It kā pašsaprotams fakts, ka ziemā ir sniegs, sniegpārslas, bet, ja mēs palielinājumā palūkojamies uz pārslu, tad varam saskatīt apbrīnojami sakārtotu struktūru. Man tas joprojām ir brīnums!

Un kur nu vēl emocijas, nostalģiskas atmiņas par sniega kalniem no bērnības, par pastaigām pa apsarmotu mežu, arī pa kādam romantiskākam brīdim. Mēs ar Samantu ļoti ātri sapratām, ka esam uz viena asociatīvi emocionālā virziena par to, ko dziesmā gribam pateikt, un ceram, ka to sajutīs arī ikkatrs tās klausītājs.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti