Cēsīs norisināsies desmitā «Nekvalitatīvās mūzikas nakts»

Cēsu “Fonoklubā” sestdien, 4. janvārī, sāksies tradicionālā “Nekvalitatīvās mūzikas nakts”, kura šogad svin savu desmito pastāvēšanas gadu. Vakara gaitā uz “Fono” skatuves kāps astoņi ansambļi un viens dīdžejs, medijus informē organizatori.

Mākslinieku sarakstu šogad veido dziesminieki Zaķis, Grautiņš un Edža Niknais, kā arī grupas “Kabanos”, “Aptiekas bēru ansamblis”, “Sems un prērijas kaucēji”, “Seksuālie fanātiķi” un “Meinards”. Par dejām vakara gaitā gādās dīdžejs Nenotveramais Atriebējs.

Organizatori norāda - šis pasākums būs īpašs ar mūziķa Edža Niknā atgriešanos uz skatuves, kurš aptuveni pirms desmit gadiem guva plašu atpazīstamību ar tādām dziesmām kā “Lauztās lūpas (feat. Shalle)”, “Pirmais puika pagalmā”, “Rīta stienis” un citām.

“Nekvalitatīvās mūzikas nakts” ir humora un pašironijas piepildīts vakars, kurā savām muzikālajām fantāzijām vaļu dod gan pavisam nepieredzējuši, gan profesionāli mūziķi.

“Šis gads atšķiras ne tikai ar jubilejas faktoru, bet arī ar to, ka pirmo reizi netika izsludināta pieteikšanās, jo, tuvojoties pasākumam, interese no mūziķiem bija tik liela, ka pasākuma programma tika piepildīta ļoti laicīgi,” pastāstīja “Fonokluba” programmas direktors Marts Sildniks.

Sakarā ar piepildīto nakts programmu klubs strādās pagarinātā režīmā un savas durvis vērs jau pulksten 20.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti